Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Genç Bankkart Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir?

Ziraat Bankası ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın anlaşmalı olmasından dolayı öğrencilere her ayın 6’sından başlayarak öğrenim kredisi ödemeleri Ziraat Bankası Genç Bank Kart ile yapılmaktadır. Bu kart öğrencilere pek çok avantaj sunmaktadır. Bunlardan birisi de bu kartın aynı zamanda kredi kartı olarak kullanılabilmesidir. Ziraat Bankası genç bankkkart üzerinden öğrenciler her ay TC kimlik numaralarının tarihlerine göre yatan kredilerini kullanabilmektedir. Bunun yanında bu kart üzerinden kredi kartı işlemlerini de yapabilmektedir. Kredi kartının ön yüzünde her zaman sizler için sunulan öğrenim kredisi hesabınızı kullanabilirsiniz. Burası aynı zamanda öğrencilere verilen bir vadesiz hesap kartıdır. Vadesiz hesap kartının bilgileri ve diğer CV 2 numarası kartın arka bölümünde ayrı olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte bu kartı kredi kartı olarak kullanmak isteyen kişilerin kredi kartının arka bölümündeki bilgileri dikkate alması gerekmektedir. Burada yer alan bilgiler de tamamen kredi kartının özellikleridir ve cv2 numarası ek olarak gösterilmektedir. Ziraat Bankası Genç Bank Kart üzerinden yaptığınız her harcamada taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından öğrencilere verilen bu kredi kartları aynı zamanda Maximum kart özelliği taşımaktadır. Bu nedenle kredi kartları üzerinde çeşitli taksitler yapabilir ve işlemleriniz sonucunda özel puanlar kazanabilirsiniz.

Ziraat genç Bankkart

Ziraat genç Bankkart

Ziraat Genç Bankkart İnternetten Alışveriş Yapamıyorum

Ziraat Bankası Genç Bankkart üzerinden aynı zamanda ek avans alabilirsiniz. Her ay sizler için sunulan bu avans ile birlikte 200 TL tutarındaki nakit avanslarınızı acil para durumlarında alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası Genç Bank Kart ile birlikte gerekli olan her durumda taksit ve puanlarınızı harcama şansına sahipsiniz. Aylık harcamalarınız sonucunda kredi kartı ekstre bilgileriniz sizlere e-mail veya telefona mesaj olarak gönderilmektedir. Bu karta olan borçlarınızı çok kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Ziraat Genç Bankkart Şikayetleri

İsterseniz kredi kartı borcunuzu Ziraat Bankası bankamatiklerinden ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra internet veya mobil bankacılık üzerinden hesaplarınızdan aktarma yaparak kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kredi kartı borçlarınızı tamamını veya bir kısmını ödeyebilirsiniz. Bunun haricinde kredi kartlarınızın taksitlerinin neler olduğunu mobil bankacılık veya diğer internet bankacılığı üzerinden görebilirsiniz. Bu kredi kartlarının son ödeme tarihlerine dikkat etmeniz sizler için çok önemlidir.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 3 Ağustos 2016 - 9:06:25

Benzer Konular

Yukarı Çık