Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası TL İhracat Kredileri

Size diğer kredilerden çok başka bir krediden bahsedeceğiz makalemizde Ziraat bankası ihracat kredisi. İhracat bildiğiniz üzere ülkenin ürettiği malları başka ülkelere satmasıdır. Ziraat bankası da her alanda yanımızda destek olduğu gibi ihracat konusunda da destek sunmaya devam ediyor.Uzun vadeli olmayan ihracat finansman desteğiniz Ziraat bankasından alabilirsiniz. Kredi notunuz düşük olmasın, isminiz daha önce kara listede yer almasın yeterli. Sonrasında Ziraat bankası tüm işlemlerinizi sizi yormadan çözümlüyor.

Ziraat bankası ihracat kredisi ihracat olan ve ihracat sayılan döviz kazandıran işler yapan tüm işletmeler yararlanmakta özgürdür. İhracat kredisi kapsamında taahhüt işlemleri ile bağlantılı olarak vergi, harç söz konusu olarak tarafınıza iletilebilir. Krediler de müşterilere sunulan maksimum vade tutarı ise 24 ay ile sınırlıdır. İsterseniz ihracat dönemlerine bağlı kalarak kredi vade süresinde değişim talep edebilirsiniz.

Ziraat bankası ihracat kredisi hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevabını Ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz. Kredi başvurusu da sadece şubeler aracılığı ile yapılmaktadır.

ziraat

Sonbaharın gelmesini avantaja dökmek isteyenlerin bu fırsatı görmezden gelmesi mümkün olmayacaktır. Akbank’ın sunduğu fırsat gerçekten görmezden gelinemez. Ayda 707 TL taksitle kendi evinizde kira öder gibi ev sahibi olmak mı yoksa hala başkasının evinde oturmak için yüzlerce lira kira ödemek mi ?

Buraya tıklayarak bütçenize uygun ev kredisini öğrenmeniz mümkün. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde yetkililer sizi arar ve istediğiniz her soruya alabilirsiniz. Sizce de artık ev sahibi olmanın zamanı gelmedi mi ?

  • 50.000 TL’ye 120 ay vade ile 707 TL taksit ödeyerek,
  • 100.000 TL’ye 60 ay vade ile 2.206 TL taksit ödeyerek,
  • 100.000 TL’ye 120 ay vade ile 1.414 TL taksit ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 16 Eylül 2014 - 5:02:41

Benzer Konular

Yukarı Çık