Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Personel Alımı Ne Zaman 2016?

Ziraat bankası personel alımı ne zaman 2016, iş arayan ve bankacılık bölümü mezunu gençlerin cevap aradığı sorulardan birisi oldu. Bankalar bazı dönemler de işe alım ilanı yayınlarayak personel arayışına girmektedir. Her alanda işe alıncak kişiler için farklı özellikler belirlenmektedir ve bu özellikler ile gerekli yerler de duyurular yapılmaktadır.

Servis görevlisi, banko görevlisi, halkla ilişkiler, müşteri hizmetleri, uzman alımı gibi alanlar da ilanlara rastlamak mümkündür. Ziraat bankası da personel alımı yapan bankalar arasındadır. Özellikle Ziraat katılım bankası yeni oluşumuna bağlı olarak şube sayısını arttırdıkça sık sık personel alım ilanları yayınlamaktadır.

Ziraat bankası da 2016 yılında personel alımı yapacağını söyledi, henüz net bir ilan yok ama ilerleyen günlerde oluşturulacaktır. Resmi Ziraat bankası web sitesinden insan kaynakları kısmına giriş yaptıktan sonra duyurular alanında işe alım ilanı ve şartlara ulaşabilirsiniz.

Sınav ile yapılacak alımlar da sına tarih duyuruları da aynı sayfa üzerinde yayınlanmaktadır, ayrıca hangi iller de alım yapılacağınız da ulaşabilirsiniz.

Kategori: Personel Alımı Yapan Bankalar
Yazar: Tarih: 17 Şubat 2016 - 8:47:02

Benzer Konular

Yukarı Çık