Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Kurban Bayramı’nın iyice kendisini hissettirdiği şu günlerde nakit ihtiyacı da her geçen gün artıyor. Bu nedenle ihtiyaçlarını ve masraflarını karşılamak isteyenler için birbirinden özel krediler Ziraat Bankası’nda bulunuyor.

Ziraat Bankası tarafından ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilen bu bayram kredisi, 1,29’tan başlayan faiz oranları ile müşterilerine veriliyor. Tüm ihtiyaçlar için özel olarak hazırlanan bu kredide 5.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

Ayrıca kredilerinizi kredi kartı ile de kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı veya hesap kartı sahibi iseniz kredi başvurularınızı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi bir an önce gerçekleştirebilmeniz için Kurban Bayramı öncesinde düzenlediği krediyi 36 aylık vadelere yayarak kolay bir ödeme seçeneği sunuyor. Kurban Bayramı’nın aynı zamanda okulların açıldığı döneme denk gelmesi ile birlikte birçok kişinin nakit sıkıntısı yaşaması son derece normal bir durum haline geliyor. Bu nedenle eğitim, gıda ve diğer tüm alışverişlerinizdeki nakit ihtiyaçlarınızı Ziraat Bankası Kurban Bayramı kredisi ile karşılayabilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank, Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 22 Eylül 2015 - 12:03:09

Benzer Konular

Yukarı Çık