Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Hesabımda Ne Kadar Para Var?

Ziraat Bankası hesaplarınızı istediğiniz her zaman her yerde güvenli ve hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bunun için şubeye gitmenize gerek kalmamaktadır. Şubelere gitmek yerine cep telefonunuza mobil Ziraat Bankası uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kolay bir şekilde güvenlik önlemlerinin de alınmasıyla birlikte vadeli ve vadesiz hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartlarını ve banka kartlarının görüntülenmesi de bu alanda gerçekleşmektedir. Ziraat Bankası kredi kartı işlemlerinde bulunan her türlü ödemeyi de mobil bankacılık işlemleri üzerinden hesabınızdan aktarma yaparak yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, mobil şubesi olmayan kişiler Ziraat Bankası bankamatiklerinden hızlı bir şekilde kart bilgilerini kontrol edebilmektedir. Hesap döküm işlemlerinden fiş alarak da son dönemde yaptıkları harcamaları yazılı olarak görmeleri mümkündür.

Ziraat Bankası hesaplarında bulunan ve işlemlerde belirlenen banka işletim ücretleri de bu hesap kontrolünde görülmektedir. Banka hesaplarında olağandışı bir hareketlenme gören kişilerin de bu sayede bankaya bu durumu bildirmesi kolaylaşmaktadır. Bankacılık işlemleri bu bakımdan Ziraat Bankası ile çok kolaylaşmaktadır.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 25 Şubat 2016 - 8:35:38

Benzer Konular

Yukarı Çık