Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Bankkart

bankakart

Artık yanınıza korkarak aldığınız nakit paraları taşımak zorunda değilsiniz. Paranın en güvenli yolu olan Bankkart ile isterseniz alışveriş yapın, isterseniz nakit para çekin karar sizin. Türkiye’de ve dünyada rahatlıkla her yerde kullanabileceğiniz Bankkarta; Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden veya 444 00 00 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden başvurabilirsiniz.

İsterseniz bankada başvuru anında kartınızı teslim alabileceğiniz gibi evinize de gelmesini isteyebilirsiniz. Alışveriş ve ATM işlemlerinde kullanabileceğiniz Bankkart’ınızın şifresini kartınızı teslim alırken şubelerimizde bulunan pos cihazlarını kullanarak veya 444 00 00 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifrenizi unutursanız ister şubelere uğrayarak isterseniz de çağrı merkezini arayarak yeni şifre alabilirsiniz.

Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizde ödül para kazanırken, hesabınızda bulunan bakiyeye de günlük faiz kazanmak isterseniz Kazandıran Bankkart, alışverişlerinizi faizsiz ve ücretsiz ötelemek isterseniz Avans Bankkart özelliğini tanımlatabilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 17 Eylül 2014 - 11:29:00

Benzer Konular

Yukarı Çık