Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi World Puan Hesabıma Yüklenmedi

Yapı Kredi Word puan işlemlerinizde alternatif dağıtım kanallarını tercih ederek hem zaman hem puan kazanabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizden kazanacağınız puanlar, varsa asıl kart hamili olduğunuz World kartınıza otomatik olarak devredilmektedir.

Fakat World kartınız yok ise kazanacağınız World puanlarınızı TL kartınıza tüm World üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde para yerine kullanabilirsiniz. Her 500 TL’lik işlem 1 puan olarak işleme girmektedir. TL kartınız ile alışveriş hisse senedi alım satım aylık en az 50.000 TL alım ve 50.000 TL satım işlemi World puan kazandırmaktadır. TL kart ile alışveriş dışındaki işlemlerden kazanılan puanlar aylık olarak hesabınıza yüklenmektedir.

Eğer Word puanınız var ve yüklenmediğini düşünüyorsanız bir ay dolmamış olabilir. World kartınız yok ise kazandığınız puanlar TL kartınıza tüm World üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde para yerine kullanabilmeniz mümkündür. Yapı kredi World puanlarınız herhangi bir sebepten dolayı hesabınıza yüklenmedi ise 444 0 448 – 0850 222 0 448 kurumsal telefon bankacılığı ile şubeye gitmeden bunun nedenini öğrenebilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 21 Şubat 2016 - 9:00:18

Benzer Konular

Yukarı Çık