Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi TL Mevduat Faiz Oranları

Birikimlerimizi değerlendirmek için birçok  araştırmalar yaparız. Birçok kişi altın yada döviz almayı tercih etmektedir.Özellikle son zamanlardaki altındaki istikrarlı yükseliş, tüm yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Hatta çoğu bankanın altın hesabı bile bulunmaktadır. Yani altın alıp evinizde saklamanıza ve riske girmenize gerek yok. Bankaların altın hesaplarına para yatırarak, altının yükselişinden faydalanabilirsiniz. Ama birçok kişi de bankalara mevduat hesabı açtırarak yatırımlarını bankaların verdikleri faiz oranları ile değerlendirmekteler. Tabi bankaların mevduat hesaplarına verdiği faiz oranları azda olsa birbirinden farklılık gösterir. Mevduat hesabına en fazla faiz oranları ile birikimimizi  değerlendirmek için bankaların WEB sitelerinden gereken bilgileri rahatlıkla öğrenebiliriz. Örneğin, Yapı Kredi Bankası nda mevduat hesabı açtırmak ve paramızı değerlendirmek istiyoruz.

En az açabileceğiniz 9.000 TL lik bir mevduat hesabınıza aylık %5.1 faiz oranları ile birikiminizi değerlendirme şansına sahipsiniz. Bu da en az 9.000 TL ye aylık faiz olarak 32 TL kazanabilirsiniz. Ya da Yapı Kredi Bankası’nın birçok yatırım araçlarından faydalanabiliriz. Örneğin, kartopu fon birikiminden. İsterseniz de Yapı Kredi kartınızdan bile talimat vererek, fon alabilir, birikimlerinizi günden güne çoğaltabiliriz. Sevdiklerinizin veya ailenizin geleceğiniz güvence altına altına alabilirsiniz. Düzenli ve esnek fon alımlarından  yararlanarak, gelirinize göre ayarlayabilirsiniz. Ya da her daim size kazanç sağlayacak olan Çalışan hesap kampanyasından yararlanabilirsiniz. Size uygun her çeşit birikim hesapları bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası’nın müşteri hizmetlerinden, hangi yatırımlarının size daha uygun olabileceğini, hangi yatırımların daha fazla kazanç sağlayabileceğini size en yakın şubesinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Türk Liranızı isterseniz de döviz alarak , kazanç sağlayabilirsiniz. Yaptığınız tüm yatırımlarınızı da, Yapı Kredinin gelişmiş internet bankacılığı sayesinde de her an gözlemleyebilir, istediğiniz değişiklikleri de anında yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Banka’sının tüm yatırım işlemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, ya da merak ettiğiniz soruların cevabını 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşarak öğrenebilirsiniz. 

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 8 Ağustos 2016 - 3:51:32

Benzer Konular

Yukarı Çık