Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Pos Destek

Kurum ya da küçük orta işletme olduğunuzu düşünelim Yapı Kredi Bankasından Pos cihazı aldıysanız ve sorun yaşıyorsanız ilk yapmanız gereken pos destek hattını arayıp sorununuz hakkında iletişime geçmek olmalıdır.  Yapı Kredi Bankası Pos Destek hattı müşteri hizmetleri adresi ve telefonları Yapı Kredi bankası resmi internet sitesinde hizmetinize sunulmaktadır.  Aldığınız cihazla ilgili yaşadığınız sorunları YKB Pos Destek hattını arayarak kolaylıkla çözebilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Destek hattını aramanızı gerektirecek durumlar

0095 red-onaylanmadı (kart bilgilerinden biri ve ya birkaçı hatalı girilmiş veya Word’ler için bankanızdan tanımlanmış limitler aşılmış olabilir. )

173 red-onaylanmadı (işlemde kullanılan kredi kartı internetten işlem yapabilme yetkilerinde sorun olabilir.  Kart sahibi kredi kartını aldığı bankayla iletişime geçmelidir. )

0110 red-yetersiz bakiye

0129 kredi kartı kara listede

225 red-hatalı kart no (kart numarası hatalıdır. )

148 üye iş yeri numarası bulunamadıhatalı çekimsistem hatasıpos bu işlemi yapamazpick up card

217 kayıp çalıntı kart (karta el konulur)

10 ayrılmış

220 geçersiz tutar (bu hatanın sebebi 1 TL den az bir tutarla taksitli işlem yapılmaya çalışılmasıdır. Taksitli işlemler ancak 1 TL’nin üstündeki satışlarda olur. )

876 onaylanmadı işlem yapılamıyor

100 host receive problem (bu hata bazen banka sisteminden kaynaklanabilir tekrar deneyiniz. )

Yapı Kredi Pos Destek hattından alabileceğiniz hizmetlerdir.  Aynı zamanda satış raporlarınızın menüsünden günlük satış bilgilerinize ve mağaza ve kart performans bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Müşteri raporlar menüsünden yaş grubu, medeni durum, öğrenim durumu, şehir, cinsiyet durumuna göre müşteri bilgilerinize, nakit akış raporları menüsünden bloke çözümleri ve işlem tarihlerinize göre işlemlerinizin toplamlarını ve günlük işlemlerinizin detaylarını, analiz raporları menüsünden ise alışveriş adedinizi ve aralığınızı,  üye iş yeri raporları menüsünden ise üye işyerinizin sayısını, üye iş yeri numaralarınızı, iletişim, marka ve dünya statü bilgilerinizi, kampanya raporları menüsünden size tanımlanan kampanyalarınızı ve kampanya müşteri harcamalarınızı , kampanya karşılaştırma raporlarınızı bulabilirsiniz.

Pos makineniz telefon üzerinden çalışıyorsa telefonunuzun arızası olup olmadığını çevir sesi gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Çevir sesi yok ise Türk Telekom arıza hattını arayıp sorununuzu çözebilirsiniz. Pos makinanız internet üzerinden çalışıyorsa ilk önce modeminizde internet olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kablosunu elektrikten çekip tekrar takarak internetinizde sinyal var mı kontrol ettikten sonra internet olmadığınızı anladığınızda arızayı arayıp internetinizi yeniden aktif hale getirmelisiniz. Pos cihazınızın arızası durumunda bankanızı arayarak arıza destek talebinde bulunabilirsiniz. Posunuzun üzerindeki etikette pos destek hattı bilgileri bulunmaktadır. İletişim bilgilerinizi şubelerinizden güncelleyebilirsiniz.

İlgili: Yapı Kredi Pos Cihazı Arıza Bildirimi

Yapı Kredi Pos Destek hizmetlerine online veya telefon ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi Pos Destek hizmetlerinde size uygun pos hangisi, ödeme çözümlerinizi, kampanyalarınızı ve üye iş yeri hizmetlerinizi öğrenebilirsiniz.  Kampanyalarınızı takip edebilir ödeme çözümlerinizi yapı kredi pos destek hattını arayarak ve ya internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Yapı kredi pos arıza bilgisini 444 0 448 i arayacak 7 / 24 teknik destek alabilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 31 Ekim 2016 - 12:13:46

Benzer Konular

Yukarı Çık