Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Play Kart Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Play Kart

Türkiye’nin lider bankalarından birisi olan Yapı Kredi Bankasının anlaşmalı olduğu pek çok firma mevcut. Yapı Kredi’nin anlaşmalı oluğu bu iş yerleri alışverişlerde kredi kartı kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. Yapılacak alışverişlerde World puanlar kazanabilir ve biriktirdikçe bu puanları dilediğiniz gibi anlaşmalı iş yerlerinde kolayca harcayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasının genç ve öğrenci kesimine hitaben çıkarmış olduğu Yapı Kredi Play adındaki kredi kartı da pek çok avantaj sunmaktadır. Bu kredi kartının en büyük özelliği de şüphesiz ki World Kart olarak bildiğimiz Yapı Kredi Bankasının kredi kartının tüm özelliklerini taşıyor olmasıdır. Play Kart ile yapılan tüm alışverişlerde World puan kazanabiliyor ve biriktikçe bu puanları dilediğiniz gibi üye iş yerlerinde harcayabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankasının üye iş yerlerinde geçerli olan tüm kredi kartına yönelik kampanyalardan da yararlanabilmenizi sağlıyor Yapı Kredi Play Kart. Her kredi kartında olduğu gibi Yapı Kredi Play Kartta da limitiniz kadar harcama yapabilmektesiniz. Kart limiti ilk etapta Yapı Kredi Bankasının uygun görmüş olduğu bir limitte kişiye tahsis edilmektedir. Eğer istenilirse daha sonrasında Yapı Kredi Play Kart limitinizi istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Play Cart ile üye iş yerlerinden taksitli alışverişin de keyfini sürebilirsiniz. Play Kartlarda bulunan temassız işlem özelliği ile de 50 TL ve daha azı miktarlarda yapılan alışverişlerde Play Kartınızı şifre yazma zorunluluğu bulunmadan temassız olarak kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Play Kart ilk alındığı zaman bahsettiğimiz bu temassız özelliği banka tarafından güvenli olması açısından kapalı durumda gelmektedir. Play Kartınızın temassız özelliğini aktive edebilmek için sms veya da internet şubelerini kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Play Kartın Play Harçlık olarak bilinen özelliği sayesinde de öğrenci belgenizle bu kartı almışsanız her ay 100 TL miktara kadar düşük faizli nakit çekebilmektesiniz.

Play Kartınızı kullanarak ihtiyaç anında taksitli nakit avans çekebilir ve bu taksitleri 5-9 ay gibi seçeneklerle geri ödeme yapabilirsiniz. Play Kartın sunduğu imkanlardan biri de sonradan taksitlendirmedir. Play Kartınızla peşin olarak yaptığınız bir alışverişi daha sonrasında taksitlere bölebilir ve bu şekilde geri ödeyebilirsiniz. Play TLKart ile internet üzerindeki 3 boyutlu güvenlik sistemine dahil işyerlerinden alışveriş yaparken kullanılabilir. Bu kartı internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilmeniz mümkün. Alışveriş yapılan internet sitesinin Yapı Kredi Bankası üye işyeri olması durumunda World puan kazanılabiliyor.

Yapı Kredi Play Card Başvurusu

Yapı Kredi Play Kart Başvurusu için de yapılması gerekenler oldukça basit. Yapı Kredi Play Kart başvurunuzu isterseniz herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine giderek yapabilir veya da Yapı Kredi Bankasına sms veya internet şubeciliği yoluyla kart başvurusu yapabilirsiniz.

Sms ile başvuru yapabilmeniz için; PLAY WEB (boşluk) TC kimlik numaranızı yazarak 4421 numarasına sms ile kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 25 Eylül 2016 - 2:54:10

Benzer Konular

Yukarı Çık