Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Ödemeler ve Hizmetler

Yapı Kredi bireysel bankacılık hizmetleri arasında yer alan ödemeler ve hizmetler menüsünden; tüm düzenli ödemelerinizi, fatura ödemelerinizi, eğitim, bağış, emekli maaşı gibi tüm kişisel ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi kredi kartı otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ödeyerek ekstra puan da kazanabilirsiniz. Peki, bankanın ödemeler ve hizmetler sayfasından hangi ödemeler yapılmaktadır ve hangi hizmetler verilmektedir?

Yapı Kredi Fatura Ödemeleri

Elektrik, su, doğalgaz, televizyon, internet, Digiturk,kablolu tv, ev telefonu, cep telefonu gibi tüm faturalarınızı Yapı Kredi ödemeler sayfasından ve mobil şubede yer alan ödemeler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetten, tüm bankaların kredi kartları ile yararlanabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı ve bankanın ATM’lerinden de faturalarınızın ödemesini adım adım gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak; Yapı Kredi’de vadesiz hesabınız varsa ya da bankanın kredi kartlarını kullanıyorsanız, hesabınıza ya da kartınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile faturalarınız sizin adınıza banka tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. Böylece siz de faturalarınızı gün gün takip etme derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Düzenli Ödemeler

Oturduğunuz evin aidatı, çocukların okullarının taksiti, bir mağazadan kartsız alışveriş yaptığınız ürünün ödemesi gibi her ay çeşitli kurumlara yaptığınız düzenli ödemeler mi var? Kapı kapı dolaşıp ödemeleri yapmak yerine, zamandan tasarruf etmek için ödemelerinizi Yapı Kredi hesabınızdan yapabilirsiniz. Ödemelerinizi sabit ya da değişken miktarlarda yapacağınızı kendiniz seçebilirsiniz.

Kira Ödemeleri

Yapı Kredi ödemeler ve hizmetler menüsünden yapabileceğiniz bir diğer ödeme de kira ödemeleridir. Kirada oturan vatandaşlar için büyük bir kolaylık getiren banka, kira ödemelerinizi hesabınızda yeterli miktar olmasa bile yapar. Böylece siz de kiranızı zamanında ödemiş olursunuz. Hesabınıza Esnek Hesap limiti tanımlatarak limitiniz dahilinde kira ödemelerinizi düzenli olarak yapabilirsiniz.

Düzenli Harçlık

Düzenli harçlık uygulaması ile hesabınızdaki para hiç bitmez. Özellikle ebeveynlerinden para alan gençler için Yapı Kredi’de büyük kolaylık sağlayan Düzenli Harçlık ile harçlığınız için belirlenen tutar otomatik olarak hesabınıza yatırılır, böylece hesabınızdaki miktar belli bir limitin altına düşmez. Yapı Kredi’ye özel bir hizmet olan bu uygulama ile bir hesaba para transferi talimatı verirseniz; örneğin alacaklı hesabın bakiyesi 100 TL’nin altına düştüğünde hesabımdan otomatik olarak 100 TL transfer edilsin talimatı verdiğinizde, alacaklı hesabın bakiyesi belirlenen tutarın altına düştüğünde sizin hesabınızdan otomatik transfer gerçekleştirilmektedir.

Taksitli Eğitim Sistemi

Okul ödemelerinizi, hesabınızda yeterli para olmasa bile otomatik olarak gerçekleştiren taksitli eğitim sistemi, Yapı Kredi ödeme ve hizmetleri arasında yer almaktadır. Ödeme kolaylığı sağlayan, zamandan kazandıran ve okul ödemelerini takip etme zorunluluğundan kurtaran bu uygulamaya SMS ile, internet şubesinden, mobil şubeden ve Yapı Kredi ATM’lerinden başvurabilirsiniz.

Kiralık Kasalar

Özel belgelerinizi ve değerli eşyalarınızı saklamak için Yapı Kredi’de kiralık kasa hizmeti var. İhtiyaçlarınıza göre farklı boyut seçeneklerinden yararlanabilir, belli bir ücret karşılığında kasa kiralayabilirsiniz. Yılın her günü, günün her saati kullanabileceğiniz bir hizmettir.

Yapı Kredi ödemeleri ve hizmetleri arasında ayrıca; MTV ödemeleri, üniversite ödemeleri, emekli maaşı ödemeleri, bağışlar, seyahat çeki tahsilatı, Swift transfer, Western Union gibi transfer ve ödeme işlemleri de yer almaktadır.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 2 Şubat 2017 - 11:24:45

Benzer Konular

Yukarı Çık