Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Kurban Bayramı Kredisi 2015

Yapı Kredi bankası kredi rekabeti içerisinde ben de varım diyerek çok özel avantajlar içeren bir kredi hazırlardır. Düşük Faiz ve Komisyonsuz kredi ile yepyeni bir ürün ortaya koyan Yapı Kredi tüm şubelerinde bayrama az bir süre kala sizleri bekliyor. Yapı Kredi’den alacağınız bu kredi ile 1,41’den başlayan faiz oranlarından yararlanmanız mümkün. Kurban Bayramı arefesinde bireysel ihtiyaçlarınızı ertelemeden ve hayallerinizi gerçekleştirerek bir bayram geçirmeyi düşünüyorsanız size en yakın Yapı Kredi şubelerine gelebilirsiniz.

yapı kredi

Yapı Kredi Kurban Bayramı için hazırlanan ihtiyaç kredisinde 5.000 TL’den başlayan ve 15.000 TL’ye kadar çıkan krediler mevcut. Bunun yanı sıra 5.000 TL’lik kredinizi 1,44 faiz oranı ve 24 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Yapı Kredi’den 10.000 TL olarak alabileceğiniz Kurban Bayramı kredisini ise 36 ay vade ve 1,41 faiz oranı ile ödemeniz mümkün. 15.000 TL olarak alınabilen kredide ise 36 ay vade ve yine 1,41’lik faiz oranı bulunuyor. Çok uygun kredi tahsis ücretlerini bulunduran bu kredide aylık taksit tutarı da 256 TL’den başlıyor.

Yapı Kredi Worldcard 2015 Kurban Bayramı Kampanyaları

 Yapı Kredi Worldcard Kurban Bayramı gelmeden önce ihtiyaçlarınızı ve istekleriniz karşılamanız için çok uygun ve özel kampanyalar hazırladı. Türkiye’nin en çok kazandıran kredi kartı olma özelliğini yıllardır elinde bulunduran Yapı Kredi Worldcard, bu bayramda da sizleri yalnız bırakmama kararı aldı. Türkiye ve yurt dışında birçok noktada özel avantajlar içeren Worldcard özellikle tatil harcamalarınıza ek para puanlar ve taksit seçenekleri sunuyor.

Bununla birlikte bayramda sevdiklerinize hediye alabilmeniz için GS Store, Fenerium ve Kartal Yuvası noktalarından yapacağınız alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit seçeneği bulunuyor. Bununla birlikte Worldcard ile Kurban Bayramı boyunca yapacağınız gıda marketi, giyim, kırtasiye ve eğitim harcamalarınızda ilk 100 TL’lik alışverişlerden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışveriş için 10 ve toplamda 50 TL bonus veriliyor. En bonkör kart olmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Yapı Kredi bankası ile Kurban Bayramı’na mutlu bir şekilde girmeniz de mümkün. Siz de hemen bir Worldcard alın ve bu avantajlardan yararlanın.

Kategori: Yapıkredi Bankası, Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 18 Eylül 2015 - 12:58:37

Benzer Konular

Yukarı Çık