Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Harcadıkça kazandıran, cazip fırsat ve avantajlı kampanyaları ile kredi kartı kullanan tüketicilerin en çok tercih ettiği bankalardan biri olan Yapı Kredi’de herkese uygun kart seçenekleri var. Gençlere özel Play Kart, mil biriktirmek isteyenler için Adios kart, her zaman her yerde taksit fırsatlarından yararlanmak isteyenler için Yapı Kredi Taksitçi Kart ve daha birçok farklı ihtiyaca uygun kart seçenekleri Yapı Kredi’de. Siz de bankanın avantajlı kredi kartlarından birine sahip olmak istiyorsanız, başvuru kanallarından başvurunuzu yapabilirsiniz. Peki, Yapı Kredi kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Şubeden Başvuru

Kredi ve kredi kartı almak isteyen vatandaşlar için en eski yöntem, şubeden yapılan başvurulardır. Kredi kartı almak için nüfus kağıdınız ile şubeye giderek başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunda banka gerekli görmedikçe gelir belgesi ya da ikametgah belgesi talep etmemektedir.

İnternetten Başvuru

Başvurunuzu internetten yapmak istiyorsanız; Yapı Kredi resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst menüde yer alan Bankacılık Hizmetleri bölümünden Bireysel bağlantısına tıklayın. Ardından açılan sayfada sağ yan menüde yer alan Kartlar menüsünü tıklayın. Yine açılan sayfada “Webden kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum” bağlantısına tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada önce T.C kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi tuşladıktan sonra; kimlik bilgileri, kart seçimi, bilgi girişi, limit bilgileri ve onay bağlantılarını takip ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

SMS ile Başvuru

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu yapmak için şubeye kadar yorulmanız gerekmiyor. Cep telefonunuzla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sadece bir SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Peki, nasıl yapacaksınız? Bunun için cep telefonunuzun mesaj kısmına WORLD yazıp boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı 4421’e mesaj göndermeniz yeterli. Mesaj ücreti kullandığınız GSM operatörünün 1 SMS bedeli kadardır. Ön başvurunuz değerlendirildikten sonra banka size telefon ile geri dönüş sağlayacaktır.

ATM’den Başvuru

Yapı Kredi’den kredi kartı almak isteyen vatandaşlar için bir diğer başvuru kanalı da Yapı Kredi ATM’leridir. Yapmanız gereken ATM’den kartsız işlem menüsünden kartlar menüsüne gelerek başvuru yapmaktır. Buradan T.C kimlik numaranız ve cep telefonunuzu tuşlayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Başvuru

Kredi kartı almak için başvurularınızı dilerseniz 444 0 444 no’lu telefon bankacılığı kanalı üzerinden de yapabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 29 Ocak 2017 - 9:07:26

Benzer Konular

Yukarı Çık