Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Başvurusu

1944 yılında Türkiye’nin ulusal çapta ilk özel bankası olarak kuruluşu gerçekleştirilen Yapı Kredi, 2006 yılında Koçbank ile birleştikten sonra günümüzde Türkiye’ nin 4. en büyük özel bankası olarak bankacılık hizmetlerine devam ediyor.

Özellikle internet bankacılığı servisleri olarak da oldukça gelişmiş ve kullanışlı özellikler sunarak, müşterilerinin ve misafirlerinin beğenisini kazanan Yapı Kredi, internet sitesi üzerinden kredi kartı, kredi ve diğer ürünlere başvuru yapmaya olanak tanıyor. Yapı kredi internet şubesi girişine sahip yapı kredi bankası müşterileri direkt olarak hesaplarıan giriş yaptıktan sonra tüm ürünlere başvuru yapabiliyorken, yapı kredi müşterisi olmayan ziyaretçiler için de tüm ürünler hakkında bilgi alarak başvurabilecekleri bir başvuru merkezi bölümü oluşturmuş durumda.

Yapı Kredi Kredi Kartı başvurusu yapmak için, Türkiye genelinde 81 ilde bulunan yüzlerce Yapı Kredi Banka Şubelerine bizzat gitmeniz yanında, iOS ve Android platformları için yayınlanan “Yapı Kredi Mobil Şube” uygulaması üzerinden de başvuruları yapabilirsiniz. En kolay başvuru yolu ise şüphesiz www.yapikredi.com.tr adresinde BANKACILIK HİZMETLERİ butonuna basıldıktan sonra karşınıza gelen BAŞVURU MERKEZİ. Bu bölüm, dediğimiz gibi tamamen ve hızlıca kredi ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için oluşturulmuş bir bölüm. Başvuru Merkezine girdikten sonra, tüm krediler hakkında genel bilgiler ve faiz oranlarına da öncesinde göz gezdirebiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu yapmak isteyenler, yapı kredi kredi başvurusu bağlantısından, Yapı Kredi Başvuru Merkezi’ ne yönlenerek işlemlerini gerçekleştirebilir.

Başvuru Merkezi aracılığı ile; Bireysel İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, KOBİ Kredi, Kredi Kartı, Bireysel Emeklilik Sistemi, Taksitli Eğitim Sistemi başvuruları yapabilir, Satılık Gayrimenkuller bölümünden de yapı kredi bünyesinde bulunan gayrimenkul ilanlarına Teklif verebilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 5 Eylül 2016 - 7:39:18

Benzer Konular

Yukarı Çık