Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Emeklilik Emekli Maaşı Taşıma

Yapı Kredi Emeklilik

Yapı Kredi Bankası emekli maaşını Yapı Kredi Bankasından alan mevcut maaş müşterilerine Yapı Kredi Emeklilik Paketi adı altında birçok avantaj sunmaktadır. Bu paketin sağladığı avantajlardan biri hesap işletim ücreti alınmamasıdır. Bunun yanında Yapı Kredi Emeklilik Paketinin diğer avantajları arasında internet şubesi, telefon bankacılığı, mobil şube ve ATM’lerden yapılan havale işlemlerinde ücret alınmaması, bireysel ihtiyaç kredilerinde avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri, Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000,00 TL günlük para çekme limiti ve ücretsiz düzenli ödeme talimatı verebilme sayılabilir.

Yukarıda saydığımız Yapı Kredi Emeklilik paketinin avantajları ile birlikte 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olan Yapı Kredi Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası bulunmaktadır. Kampanya dahilinde emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan emeklilere 300 puan verilmektedir. Ayrıca kampanya dahilinde Acil Medline Sağlık Hizmeti Üyeliği de ücretsiz olarak hediye verilmektedir. Yapı Kredi Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası sadece maaşını Yapı Kredi Bankasına yeni taşıyan müşteriler için değil mevcut maaş müşterileri için de geçerlidir. Emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankasına taşıyarak söz konusu kampanyadan yararlanabilmek için sadece kimlik belgenizle birlikte herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine başvurmanız yeterli olmaktadır. Eğer Yapı Kredi Bankasında hesabınız varsa ve Yapı Kredi Bankası internet şubesini kullanıyorsanız emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankasına taşımak için başvuru işlemlerinizi Yapı Kredi Bankası internet şubesinden e-devlet sitesine yönlendirilerek de yapabilmeniz mümkündür. Söz konusu kampanyadan emekli maaşı alan tüm SSK, Emekli Sandığı ve BAĞ-KUR emeklileri yararlanabilmektedir.

İlgili: Emekli Maaşı Başka Bankaya Aktarma

Yapı Kredi Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Yapı Kredi Emekli Maaşı Taşıma Kampanyasından faydalanabilmeniz için emekli maaşınızın aylık en az 500,00 TL ya da 3 aylık en az 1.500,00 TL olması gerekmektedir. Ayrıca emekli maaşınızı 3 (36 ay) yıl boyunca Yapı Kredi Bankasından almayı taahhüt etmiş olmanız da gerekmektedir. Kampanya başvurusu sırasında bir de Yapı Kredi Bankası kredi kartı ya da esnek hesap ve banka kartı başvurusunda da bulunmanız gerekmektedir. Kampanya dahilindeki puan başvuruda bulunduğunuz ve tarafınıza çıkarılan bu karta yatırılmaktadır. Kampanyaya başvurduktan ve kartınızı aldıktan sonra 300 TL değerindeki puan maaşınızı Yapı Kredi Bankasından aldığınız ilk ayı takip eden ayın sonunda kartınıza World puan olarak yatırılmaktadır. Kazanılan bu World puanlar seyahat programlarında da kullanılamamaktadır.

Bilgi: Emekli Maaşı Taşıma Nasıl Yapılır?

Söz konusu kampanyadan sadece kampanyaya başvuran ilk 25.000 emekli müşterisi yararlanabilmektedir. Kampanya dahilinde verilen puan ise ilk ay dahil olmak üzere herhangi sebepten dolayı Yapı Kredi Bankasından 36 ay boyunca emekli maaşı almamanız durumunda faizi işletilmeden geri alınmaktadır. Yapı Kredi Emekli Maaşı Taşıma Kampanyasından emeklinin vefat etmesi durumunda söz konusu emeklinin üzerinden emekli maaşı alan yakınları da faydalanabilmektedir. Ancak kampanya müşteri bazlı olduğu için birden fazla SGK’dan emekli maaşı alması durumunda sadece bir defa olmak üzere kampanyadan yararlanabilmektedir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 30 Eylül 2016 - 4:00:41

Benzer Konular

Yukarı Çık