Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Çalışma Saatleri ve Hafta Sonu Açık Şubeler

Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Yapı Kredi, binlerce şubesi ile yurdun her bir köşesinde hizmetlerine devam ediyor. Gelişmiş hizmet ağı ve güvenilir bankacılık sistemi ile vadeli mevduat, kredi kartı, kredi ve bütün bankacılık hizmetlerinizde Yapı Kredi şubeleri ve çalışanları sizlerin yanında oluyor. Yapı Kredi şubelerine gelerek güler yüzlü bankacılık anlayışından yararlanabilir ve bankacılığı keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Yapı Kredi şubelerinden yapacağınız bütün bankacılık işlemlerinde en iyi fırsat ürünlerinden yararlanma garantisini de Yapı Kredi sizlere sunmaktadır. Yapı Kredi şubelerinde ve bankamatiklerinde her türlü isteğiniz yerine getirilmektedir. Bunun yanı sıra genel olarak işlemlerinizi internet bankacılığı ve mobil bankacılık ile de yapabilirsiniz. Sizler de en hızlı şekilde bankacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyor ve Yapı Kredi’nin özel koşullarını yerinde görmek istiyorsanız şu şubelerden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Çalışma ve Hizmet Saatleri

Yapı Kredi kapılarını sabah 09.00’da açarken hizmetlerine hafta içi her gün 12.30 saatine kadar devam ediyor. Bunun yanı sıra Yapı Kredi şubeleri, 13.30’da yeniden hizmet vermeye başlıyor. Bütün bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz Yapı Kredi şubelerinde, mesai ise 17.00 itibariyle sona eriyor. Bundan sonraki işlemlerinizi ise şubesiz bankacılık noktalarından yapabilirsiniz.

1944 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan ve Koç Grubu ile birleşerek Türkiye’nin en güçlü bankalarından birisi olan Yapı Kredi mesai saatleri içerisinde güleryüzlü personeli ve alanında uzman kadrosu ile birlikte sizlere hizmet veriyor. Eğer işlemlerinizi Yapı Kredi’de mesai saatleri içerisinde yapamazsanız hiçbir zaman üzülmeyin. Çünkü Yapı Kredi şubesiz bankacılık işlemleri ile her zaman sizlerin yanında oluyor. Bankacılık işlemlerini mesai saatleri içerisinde yapamayan kişiler, Yapı Kredi telefon bankacılığı, Yapı Kredi internet bankacılığı ve Yapı Kredi mobil bankacılık işlemlerini günün her saatinde kullanabiliyor.

Yapı Kredi’nin bazı şubeleri ise hafta sonlarında açık. Bunlardan birisi Carrefour’da yer alan Yapı Kredi şubesi. 10.00 ile 23.00 saatleri arasında hafta sonlarında da hizmet veren Yapı Kredi şubelerinden bir diğeri de Cevahir AVM içerisinde yer alan Yapı Kredi şubesi. Bu şubelerin haritadaki yerlerine Yapı Kredi internet şubesi üzerinde göz atabilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 8 Temmuz 2016 - 10:00:55

Benzer Konular

Yukarı Çık