Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi Giriş

Yapı Kredi Bankası internet şubesi giriş www yapikredicomtr adresinden yapılmaktadır. İnternetten bu adrese girdikten sonra ekranın sağ üst köşesinde yer alan internet şubesine giriş düğmesine basmanız yeterlidir. Cep telefonunuza gelen şifreyle internete girerek çeşitli işlemler yapmanız mümkündür.

Yapı Kredi bankası internet şubesi müşterileri şubeye gelmeden para yatırma ve çekme dışında bütün işlemleri yapmaktadır. Müşterilerin zamanlarının şubelerde geçmemesini sağlamaktadır. Müşteriler para yatırma ve çekme işlemlerini ATM’ den yaparak, internet şubesini kullanırsa bütün işlemleri yapabilirler. İnternete erişiminiz olan her yer, sizin için bir banka şubesi sayılır.

Yapı Kredi bireysel internet bankacılığı aracılığıyla hesap işlemleri, kredi kartı işlemleri, para transferleri, yatırım işlemleri, ödemeler, çek/ senet işlemleri, kredi işlemleri,güvenlik ayarları ve başvuru işlemleri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

yapı kredi internet bankacılığı

yapı kredi internet bankacılığı

Yapı Kredi bankası internet şubesinden yapılabilecek bazı işlemler şöyledir.

1) Vadesiz hesaplarim, vadeli mevduatlarim, varlıklarım, çek ve senetlerim, yeni hesap açmak istiyorum, günlük işlem listesi, banka kartı başvurusu.

2) Yedi günlük ödeme planı, akıllı rehberden ödeme, faturalar, faturasız hat tl ödeme, vergi/devlet, kurum, şans oyunları, kira ve düzenli ödeme, bağış.

3) Kart bilgilerim, kart hizmetleri, borç ödeme, başvurular, nakit avans, kredi kartı ödeme güvencesi, ön ödemeli kartlar.

4) Poliçelerim, bireysel emeklilik,

5) Havale, eft, sorgulama/ iptal, kira ve düzenli ödeme

6) Bilgilerim, şifre işlemleri, akıllı şifre işlemleri, kullanım ayarlarım, telefon bankacılığı menülerim, sistem güvenlik.

7) Yatırım fonları, kartopu, akıllı fon sepeti, döviz/altın, vadeli mevduatlarım, bono/ tahvil, hisse senedi, vıop, repo, araştırma raporları, online analist, halka arz, hazine ihalesi, ilk param.

8) Kart başvuruları, hesap açılışı, kredi şimdi, bireysel emeklilik, kartopu, hgs, opet otobilim.

9) Kredilerim, başvuru izleme, kredi şimdi.

10)Müşteri hizmetleri ana sayfadan akıllı rehber, 7 günlük ödeme planı, akıllı asistan, ajanda, kampanyalar, bildirimler.

Yapı kredi bankası sayfalarımız için tıklayınız

Yapı kredi internet sayfasını kullanabilmek için vadeli ya da vadesiz bir hesabınız olması gerekmektedir. Eğer hesabınız bulunmuyorsa en yakın şubeden hesap açabilirsiniz. Yapı Kredi internet şubesini akıllı telefonunuza da indirerek kullanabilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 2 Haziran 2015 - 5:59:08

Benzer Konular

Yukarı Çık