Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

World Puan Nerelerde Kullanılır?

Yapı Kredi’nin bir hizmeti olan World Puan ile birlikte alışverişlerinizde hem kazanç hem de taksit fırsatı yakalayabilirsiniz. World Puan indirimleri ile birlikte sizler de en sevdiğiniz yerlerden alışveriş yapabilir ve kazandığınız puanları ister anında harcayabilir isterseniz de biriktirerek daha sonra kullanabilirsiniz. World Puan isteyen kişilerin yapması gereken şey ise sadece bir Yapı Kredi kredi kartı almak. Türkiye’nin en uzun soluklu kredi kartı olan Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte World Puan ile avantajlarınızı kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı hizmeti olan Worldpuan, kredi kartı ile alışveriş yaptığınız World Üye İşyerleri’ndeki alışverişlerde puan kazandıran bir sistemdir. Bu puanlar, World sistemine dahil üye kuruluşlarında ise hızlı ve puan kazandıran ve üye kuruluşlarda anında para gibi kullanılabilen bir puan sistemidir. Yapı Kredi tarafından sizlere sağlanan bu imkanlar aynı zamanda pek çok indirim ve ek taksit imkanı sağladığı için çok kârlı bir puan sistemidir.

world kart yapı kredi

world kart yapı kredi

Worldpuan Geçerli Olan Yerler

Yapı Kredi Worldpuan hakkında detaylı bilgi alabilmek içinse Yapı Kredi şubelerine gidebilir veya Yapı Kredi internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu puanların başka nerelerde kullanabileceğiniz hakkında en detaylı bilgiyi worldcard.com.tr sitesinde World’ü Tanıyın-World’ü Keşfet ve ardından Worldpuan bölümünde de anında kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

World Puanlar aynı zamanda TL olarak da kullanılabilmektedir. Bunun için de Worldcep kodunuzu, Anne Kızlık soyadınızı ve kullanmak istediğiniz Worldpuan miktarını arada bir boşluk bırakarak 4433’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Yapı Kredi World Üye İş Yerleri

Yapı Kredi kredi kartı üzerinden kazandığınız Worldpuan’lar aynı gece hesabınıza yansımaktadır. Bununla birlikte kredi kartı üzerinden elde ettiğiniz puanlarınızı ertesi günden itibaren istediğiniz şekilde World Üye İşyeri’nde kullanabilirsiniz. Yapı Kredi kredi kartı olan Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuanlar sizin için her zaman World Üye İş yerleri‘nde para yerine de kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra kazandığınız her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak da satın alma şansına sahipsiniz.

WorldPuan Geçerli Olan Mağazalar

Yapı Kredi kredi kartı hizmeti olan World Puan, Türkiye’nin en seçkin mağazalarında geçerli olmaktadır. Gıda, giyim ve akaryakıt başta olmak üzere pek çok alanda bu indirimlerinizi kullanabilirsiniz.

Kategori: Genel, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 15 Temmuz 2016 - 8:13:08

Benzer Konular

Yukarı Çık