Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

World Kart Kampanya Bilgileri ve World Kart Başvuru

Yapı Kredi World Kart

World Kart, YapıKredi Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarından biridir. World Kartın YapıKredi Bankası müşterilerine farklı özelliklerde birçok çeşidi vardır. Bu kartlar World Kart, World Gold Kart, World Platinum Kart, World Business Kart, Opet World Kart, Fenerbahçe World Kart ve World Eko Karttır. World Kart yaklaşık olarak 25 yıldır YapıKredi Bankası tarafından müşterilerine sunulan bir karttır.

The Banker tarafından yapılan seçimlerle dünyanın en değerli kredi kartları arasında ilk 10’a girmeyi başarabilen YapıKredi World Kart YapıKredi müşterilerine birçok avantaj ve kazanç sağlamaktadır.

World Kartın avantajlarına kısaca değinmek gerekirse en önemli avantajı Worldpuan ve taksit seçenekleridir. World üye iş yerlerinden yaptığınız her alış verişte worldpuan kazanırsınız ve bu puanları yine world üye iş yerlerinde yapacağınız herhangi bir harcamanızda kullanabilirsiniz. Worldpuanlarınızı sadece alış verişlerde kullanmak zorunda da değilsiniz. Kazandığınız bu puanlar ile emekliliğinize katkı sağlayabilir ya da puanlarınızı Turkcell dakikaya çevirebilirsiniz. Tabi ki Turkcell hattınıza dakika yüklemek sadece Worldpuan ile olmamaktadır. Eğer isterseniz Hızlı Cep aracılığıyla tek bir SMS ile Turkcell hattınıza dakika yükleyebilirsiniz.

Bilgi: Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Öğrenme

World Kartın taksit seçenekleri de bir hayli fazladır. Yine World üye iş yerlerinde yapacağınız harcamalarda bu taksit imkanlarından yararlanmanız mümkündür. Sadece alış verişlerde değil World Kart ile çekeceğiniz nakit avanslarda da taksit imkanı sunulmaktadır. Çektiğiniz nakit avansları uygun faiz oranları ile 5-9 ay vade seçeneği ile kolayca ödemeniz mümkündür. Son olarak World Kart sahipleri sürekli yeni çıkan kampanyalar ile World üye iş yerlerinde yapacağı harcamalarda ya da kullanacakları nakit avanslarda bir çok avantajdan da faydalanabilmektedirler.

World Kart almak isterseniz hangi World Kartı almak size daha avantaj sağlayacaksa onu tercih etmelisiniz. Örneğin akaryakıt harcamalarınız yüksekse Opet World Kart size daha uygun olacaktır. Opet World Kart normal bir World Kartın tüm özelliklerine sahip olmasının yanında Opet’ten yaptığınız akaryakıt ve LPG harcamalarınızda ekstra yakıt puan kazanmanızı sağlar. Opet’ten 2.000 TL’ye kadar yaptığınız akaryakıt ve LPG harcamalarınızda %1.5, 2.000 TL üzerinde yaptığınız akaryakıt ve LPG harcamalarınızda ise %3 oranında yakıt puan kazanıp bu puanları yine Opet’ten yapacağınız akaryakıt ve LPG alımlarında kullanabilirsiniz. Bu şekilde yine diğer World Kartların sunduğu avantajlar birbirinden farklıdır. Yaptığınız harcamalara göre sizin için en uygun olan World Kartı seçebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu World Karların sunduğu avantajları ve güncel kampanyaları YapıKredi Bankasının internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Detay: Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

World Kart Başvuru

YapıKredi World Karta her hangi bir YapıKredi Bankası şubesinden, YapıKredi Bankasının internet ya da mobil bankacılığı üzerinden, çağrı merkezinden ya da SMS ile başvurabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için tüm GSM operatörlerinden WORLD yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4421’e göndermeniz yeterli olacaktır. Yaptığınız başvuru değerlendirildikten sonra banka tarafından size dönüş sağlanacaktır.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 9 Ekim 2016 - 2:36:05

Benzer Konular

Yukarı Çık