Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Kampanyası 2017

Teknolojinin hızla ilerlemesinden nasibini alan aletlerden biri de şüphesiz cep telefonlarıdır. Sektöre öncülük eden birçok marka çeşitli zaman dilimlerinde yeni akıllı telefonları tanıtıyorlar ve üzerine katarak yeni teknolojilerle harmanladıkları bu telefonları kullanıcılarla buluşturuyorlar. Eskiden yeni telefon sahibi olmak isteyen müşteriler kredi kartına taksit yaparak telefon satın alabiliyorlardı. 1 Şubat 2014 yılında kredi kartına taksit yapma işlemlerine sınırlama getirilince, telefonları taksit ile alma devri kapandı. Bu yasağın gelmesinde en önemli etkenlerden bazıları ülkedeki cari açığı kapatmak, kredi kartı borçlarının önüne geçmek ve kredi kartlarını kötüye kullanmak olarak tanımlayabiliriz.

İlgili: Vatan Bilgisayar Odeabank

Hal böyle olunca insanlar nakit veya tek çekim işlemlerle telefon almak durumunda kalıyor. Fakat nakit veya tek çekim yapmadan taksitle telefon almanın bir yolu var. Vatan bilgisayar ve Odeabank işbirliği sayesinde Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Kampanyası ile taksit ile bir akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için belli başlı hususları yerine getirmeniz gerekmektedir. Vatan bilgisayardan taksitli bir şekilde cep telefonu almak istiyorsanız %3,9 fark ile 12 ay süreli taksit imkanına sahip olabilirsiniz. Bu kampanya nerede olursanız olun dilediğiniz Vatan bilgisayar mağazalarında geçerliliğini sürdürmektedir.

 Vatan Bilgisayardan Taksitli Cep telefonu Nasıl alınır?

Siz de nakit para ödeyerek telefon sahibi olacak imkanınız yoksa fakat yeni bir telefon ihtiyacı hissediyorsanız yapmanız gereken bir takım adımlar bulunmaktadır. İlk yapmanız gereken şey Odeabank kredi başvurusu için telefonunuzdan kısa mesaj göndermek olacaktır. Bu mesajı göndermek için telefonunuz kısa mesaj bölümüne başvuru sahibinin TC kimlik numarasını yazarak 8444’e yollamalısınız. Bu mesajı attıktan sonra en kısa zamanda bankadan geri dönüş almış olacaksınız.

Ön onay işlemi yapıldıktan sonra en yakın odeabank şubesine giderek gerekli evrakları teslim alabilirsiniz. Tüm bu işlemler gerçekleştikten sonra odebank satın almak istediğiniz telefonun ücretini peşin bir şekilde ödeyecektir. Dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise Vatan bilgisayardan telefon alıyorsunuz diye Vatan bilgisayara borçlu sayılmıyorsunuz. Kredi işlemlerini banka aracılığı ile yaptığınız için başvuru sahibi doğrudan bankaya borçlu gözüküyor ve bundan sonra taksitleri bankaya ödemekle yükümlü oluyorsunuz.Bazı gerekçelerle başta cep telefonları olmak koşuluyla birçok mecrada taksitle alışveriş sınırlanmış olsa da gerçekten yeni bir telefona ihtiyacı olup nakit para ile alım gücü olmayan vatandaşların illegal yollara girmeden yasal yollarla cep telefonu sahibi olması Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Kampanyası ile mümkündür. Siz de gerekli başvuruları yapıp işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde %3,9 fark ile cep telefonu sahibi olabiliyorsunuz. Kredi talebi muhakkak telefonu satın almak isteyen kişi tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu sayede cep telefonu borcunu kendi üzerinden ödeyebilir. 2015 yılından bu yana hizmet veren bu kredi tipi birçok vatandaşın imdadına yetişiyor gibi görünüyor.

Kategori: Diğer, Odeabank
Yazar: Tarih: 6 Ekim 2016 - 11:34:14

Benzer Konular

Yukarı Çık