Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Global bankacılık sektörünün en önemli vizyonu müşteri memnuniyetidir. Bu anlamda müşteriyi kendisine çekmeyi isteyen her kurum bilhassa müşteriye yakın olmak zorundadır.  Müşteri bir ihtiyacı, bir sorunu, bir talebi olduğunda müşterisi olduğu bankayla her an iletişim kurabilmelidir. Bu anlamda iletişim bir banka kuruluşu için olmazsa olmazdır. Bu bağlamda Vakıfbank müşterilere her an yakın olma vizyonuyla son yıllarda ciddi atılım göstermektedir. Vakıfbank müşteri hizmetleri gün geçtikçe daha da gelişmektedir.

Vakıfbank’ın müşterileri her daim bir talepleri veya sorunları olduğunda bankanın müşteri hizmetlerini arayarak istedikleri zaman bu fikirlerini beyan edebilirler. Toplum arasında müşteri desteği yalnızca olumlu görünen konularla sınırlı tutulmamalıdır. Bu anlamda Vakıfbank sadece istek ve taleplerde değil şikâyet ve önerilere de açık bir banka olma özelliğine sahiptir. Banka müşterileri bankanın herhangi bir yönünün geliştirilmesini düşündüklerinde, herhangi bir yönün eksik olduklarını düşündüklerinde bile bankanın müşteri hizmetlerine bağlanıp bunu beyan edebilirler. Yine eğer bir yönün yanlışlığını müşteri kendince görüyor ve de bu yüzden bu yönü şikayet edip, düzeltilmesini istiyorsa yine Vakıfbank müşteri hizmetleri aracılığıyla bunu isteyebilir.

Vakıfbank’ın müşteri hizmetlerinden her türlü işlem gerçekleştirilebilir. Bakiye sorgulama, kredi işlemleri, kredi kartı başvurusu, fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı gibi tüm işlemler Vakıfbank’ın müşteri hizmetleri kanalıyla yapılabilmektedir. Bankanın müşteri hizmetlerinin telefon numarası ise şöyle: 0850 222 0724. Bu numarayı arayanlar hem Vakıfbank müşterileri hem de olmayanlardır. Vakıfbank müşterisi olmayanlar bu numarayı arayıp, bankanın müşterisi olmak için talep oluşturabilirler. Eğer ki bankanın müşterisiyseniz demin de belirttiğimiz gibi her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda karşınıza telesekreter çıkıp size yapabileceğiniz işlem menüsünü sunacaktır. Sizler de gerekli işleme dair tuşlamayı yapıp işleminizi otomatik sistemden yapabilirsiniz. Eğer müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorsanız da, yine okunan menüden gerekli tuşlamayı yapıp, müşteri temsilcisiyle görüşebilir, her türlü işleminizi oradan yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle yapacağınız konuşmalar sizin ve bankanın güvenliği için kayıt altına alınacaktır. Bu bağlamda Vakıfbank’ın oldukça başarılı bir sisteme sahip olduğunu söylememiz gerekmektedir.

 

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 9 Eylül 2016 - 11:21:58

Benzer Konular

Yukarı Çık