Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Kurban Bayramına Özel Kredi Başvurusu

Kurban Bayramı’ nın yaklaşmasıyla birlikte, bankalar artık yavaş yavaş kredi faiz oranlarında düşmeye gittiler. Bayramlar ve özel günler bankaların kredi faiz oranlarını düştüğü zaman dilimleridir. Vakıfbank, bu sefer de çok güzel bir kampanyaya imza atmış ve Kurban Bayramı’ nda özel bir kredi kampanyası hazırlamıştır. Vakıfbank’ ın geleneksel kredisi olarak piyasaya sürülen bu kredi, birçok vatandaşın da ilgisini çekiyor.

Herkesin bildiği gibi, Kuran Bayramları çok fazla para harcanan aylardır. Çünkü kurban ibadeti hem bedenle hem de mal varlığıyla yapılmaktadır. Kurban kesecekler, kurban dışındaki ihtiyaçlarını karşılamak için, tatile gidecek vatandaşlarsa tatil masrafları için bankalardan kredi çekmektedir.

Bankalardan kredi alan vatandaşların bazıları da, bayram dönemlerinde bankaların uygulamış olduğu kredi faiz oranlarını bildiğinden ötürü yıl boyunca bu kampanyaları bekleyen vatandaşlardan oluşmaktadır. Bu sene de Kurban Bayramı 9 gün sürecek ve vatandaşların da paraya bol bol ihtiyacı olacak. Bu sene Vakıfbank’ ın kurban kampanyasında esnek ödeme seçeneği ve müşterinin rahat rahat ödeyebilmesi için de uzun vade oraları bulunuyor.

Kurban kampanyasını ilk başlatan bankalardan birisi olan Vakıfbank, tüm halkın yararlanması için bir kampanyaya imza atmış. Bu kampanyaya göre 36 aya varan vade imkanı da banka tarafından sağlanıyor. %1,27 oranından kredi vermekte olan bankanın bu faiz oranıyla kredi tahsis ücreti yüksek olarak hesaplanmış. Yani 1.27 TL’ den kredi almak isterseniz bankaya 250 TL’ lik bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Bunun dışında masrafsız olarak kredi almak isteyen kişiler için de ödeyecekleri kredi faiz oranı 1.36 olarak belirlenmiştir. Müşteri bu iki opsiyondan dilediğini seçebilmektedir. Kredi başvurusu ise internetten, sms vasıtasıyla ya da şubelerden yapılabilmektedir. 5724 Vakıfbank’ ın belirlenmiş olan sms kredi başvuru hattıdır. TC ‘ niz, gelirinizi yazarak başvuru yapabilirsiniz.

 

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 26 Ağustos 2016 - 10:49:56

Benzer Konular

Yukarı Çık