Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Kredi Kartım Nerede?

Vakıfbank’tan yeni bir kredi kartı başvurusu yaptınız veya kredi kartınızın son kullanma tarihi geçtiği için kartınız yenilenecekse  yeni kart banka tarafından kurye ile gönderilir. Bankaya son bildirdiğiniz adres teslimat adresi olarak kullanılacaktır. Size ulaşamadıkları için kartınız  kurye şirketinde bekliyor olabilir. Sözleşmeli kredi kartı ise teslimatı sadece kart sahibine yapılabildiği için iş yeri adresinize gelmiş, sizi bulamadıkları için kurye şirketine geri dönmüş olabilir. Eğer yeni kredi kartı başvuru yaptıysanız kredi kartınız onaylanmamış olabilir.

Eğer kartınız size banka tarafından bildirilen tarihte size teslim edilmemişse kredi kartınızın nerede olduğunu sizde takip edebilirsiniz. Size en yakın herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek müşteri temsilcisine danışabilirsiniz. Yanınızda TC kimlik numaranızın olduğu bir nüfus cüzdanı veya ehliyet kimlik bildiriminiz için yeterli olacaktır. Eğer son adresinizin güncellemesini yapmamışsanız kurye kartı teslim edemediği için kart banka şubesine teslim edilmiş olabilir.

Eğer şubeye gidebilecek zamanınız yoksa Vakıfbank telefon bankacılığını (444 0 724 )arayarak kartınızın nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ben daha çok işlemlerimi internet üzerinden yapıyorum diyorsanız Vakıfbank internet bankacılığını kullanıyorsanız kredi kart menüsü üzerinden kartınızın takibini yapabilirsiniz.

Eğer yeni kart başvurunuzun kabul edilmediği bilgisini alırsanız yapabileceğiniz başka bir adım kalmıyor. Başvurunuz onaylanmış ama basım aşamasında olabilir. Eğer kartınız kurye şirketinde görünüyorsa müşteri temsilcisinden kurye şirketinin telefon numarasını isteyebilirsiniz.

 

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 12 Şubat 2016 - 7:55:32

Benzer Konular

Yukarı Çık