Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank İnternet Bankacılığı

Vakıfbank internet bankacılığı teknolojiyle birlikte gelişmektedir. Vakıfbank müşterileri şubelerden aldıkları hizmetlerin hepsini internet şubesinden de alabilmektedir. İnternet bankacılığı müşterileri şubeye getirmeden bankacılık işlemlerini güvenli internet şubesinden de alabilmektedir.

İnternet bankacılığı müşterileri şubeye getirmeden bankacılık işlemlerini güvenli internet sitesi üzerinden yapmaktır. İnternet şubesinden para yatırma ve para çekme dışında bütün işlemler yapılabilmektedir. İnternet şubeleri müşterilerin zamanlarını boşa harcamalarını engeller. Ayrıcana hesabınız tam anlamıyla elinizin altında ve kontrolünüzdedir. Vakıfbank internet bankacılığını kullanabilmeniz için Vakıfbank da hesabınız bulunması gerekir.

Vakıfbank Bireysel İnternet Şubesi

 

vakıfbank

vakıfbank

Vakıfbank’ ın internet şubesine girebilmek için arama motoruna www. vakıfbank. com. tr yazarak çıkan siteyi tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada Vakıfbank bireysel – kurumsal internet şubesi girişten birini seçerek siteye girebilirsiniz. Vakıfbank Bireysel internet şubesi girişini anlatmak gerekirse; siteye müşteri numaranız veya TC kimlik numaranız ve şifrenizle girebilirsiniz. Eğer şifreniz yoksa veya unutmuşsanız. Banka şubesinde ki hesabınıza kayıtlı olan cep telefonunuz aracılığıyla bankanızda SMS’ le şifre alabilirsiniz.

 

Siteye girdikten sonra banka şubesinden yapabileceğiniz bütün işlemleri yapabilirsiniz. İnternet şube bankacılığından yapabileceğiniz bazı işlemler şunlardır; hesaba- isme havale, hesaba-isme eft, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, fon alımları, fon satımları, kredi kartı işlemleri, kredi başvuruları, vadeli- vadesiz hesap açımı, sigorta işlemleri, gelirler giderler yönetimi, western unıon ile para transferi, kredi risk ve çek raporu, üniversite ödemeleri, senet takibi, maaş ödemeleri, ödemelerinizi hatırlatma gibi banka şubelerinden yapılabilen her türlü işlemi Vakıfbank internet şubesinden yapabilirsiniz.

Vakıfbank ATMler ve Telefon Bankacılığı

Tek yapamadığınız işlem olan para yatırma ve para çekme işleminide ATM’ leri kullanarak çözebilirsiniz. Böylece banka şubesine hiç ihtiyacınız olmadan bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bankacılık hizmeti alabilmek için tek ihtiyacınız internete bağlanabileceğiniz bir aygıttır. Vakıf bank internet şubesi, güvenlik olarak üst seviyelerdedir. Bütün banka siteleri mecburen çok güvenli olmak zorundadır. Site üzerinden de müşteri temsilcinizle canlı mesajlaşma imkanlarınızda bulunmaktadır.

Evinizden ya da iş yerinizden çıkmadan güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu hizmetleri çoğu ücretsizdir. Fakat bazı kredi kartıyla ödemelerinizde, eftlerinizde bankadan bankaya göre değişen oranlarda ücretlendirme olmaktadır. Bankalar bunları işlem ücreti altında açıklamaktadırlar. Yani işlemi yaparken ne kadar para kesileceği tarafınıza bildirilmektedir.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 14 Haziran 2015 - 5:22:05

Benzer Konular

Yukarı Çık