Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Bankomat Hesap No Nerede Yazıyor

Vakıfbank kart yani banka kartı kullanıcı iseniz ve Vakıfbank bankomat hesap no nerede yazıyor merak ediyorsanız makalemiz bitiminde bu sorudan kurtulmuş olacaksınız.  Banka kartınıza para havalesi yapılacak kişiye hesap numaranızı eksiksiz vermeniz gerekmektedir.

Diğer bankalarda olduğu gibi Vakıfbank’ ta da hesap numarası kartın ön yüzünde 16 haneli olarak belirtilmektedir.  Hatta şöyle örneklendirelim TR ülke kodu sonrasında yer alan iki hanede kontrol basamaklarıdır.  Ardından gelen 5 haneli rakam banka kodudur.  Son 16 hanede hesap numaranızı temsil etmektedir.

Vakıfbank bankomat hesap numarası nerde yazar anlattık. Fakat emin olmak için bankanın yedi yirmi dört aktif hizmet veren telefon bankacılığını arayıp müşteri temsilcinize bağlanarak öğrenebilirsiniz.  Hesap numaranızı eksiksiz vermemeye dikkat edin, aksi halde para başka hesaba gidebilir ve tekrar parayı geri almak için uğraşabilirsiniz.

Vakıfbank bankomat hesap no ile para transferlerinizi; internet bankacılığından, ATM lerden ya da bankanın size en yakın şubesine giderek anında gerçekleştirebilirsiniz. Mesai saatlerinde para transferi yaparsanız, para aynı gün hesapta olur.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 5 Aralık 2015 - 4:33:25

Benzer Konular

Yukarı Çık