Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank 2017 Yeni Yıl Kredisi

2017’ye sayılı günler kaldı. Yeni yıla yeni bir cep telefonu ile girmek, yeni yılda yeni bir dil öğrenmek, yeni yılda burnunuzu yaptırmak istiyorsanız, tüm bu ihtiyaçlarınız ve diğer tüm kişisel ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’tan düşük faizli yeni yıl kredisi alabilirsiniz. Yapılan düzenlemeler ile ihtiyaç kredilerinde vadeler artık 48 aya çıkarıldı. Bu durumda Vakıfbank yılbaşı kredisinden yararlanmak isteyen tüketiciler, artık daha düşük taksitler ile ödeme yapabilecek. İhtiyaçlarını daha fazla ertelemek istemeyen tüketiciler için yılbaşı dönemine özel kredi kampanyası Vakıfbank’ta. Bu kredi seçeneği; emekliler özel sektör ve kamu çalışanları içindir.

Eşit taksitli ya da artan taksitli gibi ödeme seçenekleri ile yararlanabileceğiniz Vakıfbank yeni yıl kredisi tüm Vakıfbank şubelerinde. %1,15’ten başlayan faiz oranları ile 50.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için siz de bankanın bu kredi seçeneğinden yararlanabilirsiniz. %1,15 faiz oranı 10.000 TL ve üzeri kredi alımlarında geçerlidir. Bankadan 10.000 TL altı yeni yıl kredisi aldığınızda, aylık %1,25 faiz oranı uygulanmaktadır. Minimum vade seçeneği 3 ay ve maksimum vade seçeneği 48 aydır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i oranındadır. Vakıfbank yeni yıl kredisi için artan taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu ödeme seçeneği tüketicinin kredi notu ve gelir durumuna göre değerlendirilmektedir. Yılbaşı kredisi için kefil ön şartı aranmamaktadır. Bu kredi seçeneğinden yararlanmak için başvurularınızı cep telefonunuzdan hemen yapabilir, birkaç dakika içinde kredi yanıtınızı alabilirsiniz.

SMS İle Başvuru 

Vakıfbank yeni yıl kredisi için Kredi (boşluk) 11 haneli T.C kimlik numaranız (boşluk) aylık gelirinizi yazıp 5724’e gönderebilirsiniz.

Örnek Ödeme Tablosu ( Eşit Taksitli Ödeme) 

  • 48 ay vadeli 10.000 TL yılbaşı kredisi alımlarında aylık %1,17 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Eşit taksitli ödeme seçeneğinde bu kredi tutarı için aylık ödeyeceğiniz tutar 287,77 TL’dir.
  • 48 ay vadeli 50.000 TL yılbaşı kredisi alımlarında aylık %1,15 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Eşit taksitli ödeme seçeneğinde bu kredi tutarı için aylık 1431 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranı %18’dir.
  • Kredi tahsis ücreti ödemek istemezseniz; 48 ay vadeli 50.000 TL Vakıfbank yeni yıl kredisi için aylık %1,25 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu kredi tutarı için aylık 1468 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranı %19’dur.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 7 Aralık 2016 - 5:04:18

Benzer Konular

Yukarı Çık