Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank 2015 Kurban Bayramı Kredisi

Vakıfbank, Kurban Bayramı için de müşterilerinin halinden anlamaya devam ediyor. Geleneksel Kurban Bayramı kredisi ile oldukça düşük faiz oranlı ve uygun vade seçenekli kredilerden yararlanabilirsiniz. Kurban Bayramı’nın gelmesine az bir süre kala birçok masrafın üst üste gelmesi nakit ihtiyacını gündeme getiriyor. Kurban Bayramı ile birlikte okulların da açılacak olması birçok kişiyi endişelendiriyor.

Bu durumu bir sorun haline getirmemek için Kurban Bayramı’na özel olarak hazırlanan Vakıfbank Geleneksel Bayramı kredisine başvurun. Geleneksel Bayramı kredisi 0.89’luk faiz oranları ile sizlere sunuluyor. 5.000 TL’den başlayan bu kredi 30.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Üstelik 0.89’luk faizli krediyi 9 aylık vadeler halinde ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredinizin oranı yüksekse vade oranını 36 aylık vadeye kadar çıkarabilirsiniz. Vakıfbank Kurban Bayramı kredisi içerisinde yer alan oranları masrafsız bir şekilde ödeyebilirsiniz.

 

Siz de bir Vakıfbank Şubesine gelerek en uygun kredi olanaklarından yararlanabilir ve ödeme tablosu çıkarabilirsiniz. Kurban Bayramı kredisi için gerekli olan evrakları da Vakıfbank internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 13 Eylül 2015 - 5:28:12

Benzer Konular

Yukarı Çık