Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank 0 km Taşıt Kredisi 2017

Yeni bir araç sahibi olmak isteyenlere, uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile Vakıfbank 0 km taşıt kredisi var. 2017’de yepyeni bir kampanya ile 3 ay ödemesiz dönem kampanyası sunan bankada, %1,09’dan başlayan faiz oranları var. Yeni yılda Vakıfbank taşıt kredisi ile arabanız kapınızda!

Ödeme Seçenekleri Neler? 

Araba alırken bankadan alacağınız taşıt kredisi için Vakıfbank’ın 2017 yılına özel hazırladığı 0 km taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isterseniz, şu ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz;

  • Aylık eşit taksitli,
  • 3 ayda bir ödemeli,
  • 3 aya kadar ertelemeli,
  • son taksit balon ödemeli,
  • artan ödemeli,
  • değişken taksitli

Vakıfbank 0 km taşıt kredisi kampanyası dahilinde kredi kullanarak yeni bir araç almak istiyorsanız; bankadan kullanabileceğiniz kredi miktarı, almak istediğiniz aracın ekspertiz değerinin %70’i kadardır. Dolayısıyla, 0 km ya da 2. el araç alıyorsanız, aracın değerinin %30’u oranında peşinatınız olması gerekiyor. Kefilsiz ve ipoteksiz olarak alabileceğiniz 0 km taşıt kredisi için alacağınız araç teminat alınmaktadır. Aylık %1,09’dan başlayan faiz oranları ile kefilsiz, kolay ve esnek ödemeli kredi Vakıfbank’ta. Ayrıca bankanın taşıt kredisi kampanyasında hayat sigortası zorunluluğu da bulunmuyor.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler 

  • Nüfus kağıdının aslı ya da sürücü belgesinin aslı,
  • ikametgah belgesi,
  • gelirinizi gösteren belge,
  • otomobil faturası ya da teklif niteliği taşıyan proforma fatura

Vakıfbank Taşıt Kredisi Hesaplama

48 aya kadar vade seçenekleri ile alabileceğiniz Vakıfbank 0 km taşıt kredisi kapsamında yeni yıla özel kredi oranlarından yararlanabilirsiniz. Bankadan 24 ay vadeli 20 bin TL kredi almak isterseniz; aylık 998 TL ödersiniz. Toplam geri ödeme tutarı 23.960 TL olur. 48 ay vadeli 10 bin TL kredi almak isterseniz; aylık 287 TL ödersiniz. Bu kredi miktar için kredi tahsis ücreti 50 TL’dir. Bankadan 48 ay vadeli 50 bin TL taşıt kredisi almak isterseniz; aylık 1431 TL ödersiniz. Bu kredi tutarı için kredi tahsis ücreti 250 TL olur. 36 ay vadeli 30 bin TL taşıt kredisi almak isterseniz aylık 1084 TL taksit ödersiniz. Bu kredi tutarı için toplamda 39.044 TL geri ödersiniz.

Dosya masraflı ve dosya masrafsız olarak alabileceğiniz Vakıfbank taşıt kredisi dahilinde dosya masrafsız kredi almak isterseniz aylık %1,11 ve kredi tutarı üzerinden %5 oranında kredi tahsis ücreti verirseniz aylık %1,09 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Eşit taksitli ödeme seçeneğinin yanı sıra, 2017’de taşıt kredisi ödemelerini 3 ay erteleme seçenekleriyle de başlayabilirsiniz. 3 ay ertelemeli ödeme seçeneğinde maksimum vade sayısı 48 aydır. Aylık taksitleri düşürmek için dilerseniz son taksit balon ödemeli olarak da kredi alabilirsiniz. Böylece kredi tutarının %10-%20’luk kısmını son taksitte ödeyebilir, kalan kredi tutarını taksitlendirdiğinizde de aylık daha düşük taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. %1,09 faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle alabileceğiniz Vakıfbank 0 km taşıt kredisi ile yeni yılda arabanız kapınıza gelsin.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 27 Aralık 2016 - 8:21:18

Benzer Konular

Yukarı Çık