Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vadesiz Mevduat Hesabı Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Vadesiz mevduat hesapları sizlere çeşitli fırsatlar sunuyor. Bu bankalardan açtığınız vadesiz mevduat hesapları ile birlikte birikimlerinizi kontrol altına tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu hesaplar üzerinden yapacağınız bütün işlemleri düzenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Ziraat Bankası başta olmak üzere Garanti Bankası gibi büyük bankalar hesap işletim ücreti almadan sizlere vadesiz mevduat hesabı sunabiliyor. Bu konuyu daha detaylı bir şekilde yazının ilerleyen bölümlerinde alacağınız. Vadesiz mevduat hesabı sayesinde işlemlerinizde hem internet bankacılığını hem de telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu bankacılık hizmetlerinde her zaman vadesiz mevduat hesabı fonlarınızı kontrol edebilirsiniz. Üyesi olduğunuz bankanın bankamatiklerinden ve diğer bütün noktalarından paranızı da çekebilirsiniz. Bankaların bu şekilde sizlere sunduğu hizmetler içerisinde vaktinizi kazanabilmesi için bankalar internet bankacılığını kullanmanızı öneriyor.

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Vadesiz mevduat hesabı olan ve sizlerden herhangi bir şekilde işletim ücreti almayan bankalar ise şunlardır;

Garanti Bankası Vadesiz Mevduat Hesabı

Vadesiz TL ya da Döviz Hesabı ile birikimlerinizi garantiye alabilirsiniz. Bu hesabı açarak TL ve aynı zamanda döviz cinsinden mevduatlarınızı değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte Garanti Bankası vadesiz hesap ile birlikte hem Vadesiz TL hem de Döviz Hesabı ile şirketinizin para çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu hesapla havale, EFT, kart ödemeleri, fatura, düzenli ödemeler gibi tüm bankacılık işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Garanti Bankası Paramatiklerde hesabınıza dövizinizi yatırabilirsiniz. Ve bunun sonucunda istediğiniz  zaman paranızı çekebilirsiniz. Diğer yandan dövizinizle TL kadar kolay işlem yaparsınız. Garanti Bankası Vadesiz TL veya Döviz Hesabı’nız varken anlık nakit ihtiyacınızı karşılayan Avans Hesap üzerinden de işlem yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vadesiz Mevduat Hesabı

Ziraat Bankası vadesiz mevduat hesabı ile birlikte paranıza istediğiniz zaman kolay bir şekilde ulaşabilir ve paranızı kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası’nda TL cinsinden Vadesiz Mevduat Hesabı açabilirsiniz. Bu sayede yurt genelinde yaygın olan Şube ve ATM ağı sayesinde rahatça hesabınıza ulaşabilirsiniz. Böylece bu hesap üzerinden dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz paranızı alabilirsiniz. Üstelik bu hesaplar üzerinden yapacağınız işlemler sonucunda sizden herhangi bir ek ücret alınmaz. Nerede olursanız olun paranızı alabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 5 Ağustos 2016 - 8:50:58

Benzer Konular

Yukarı Çık