Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Twitter Kredisi Veren Bankalar

Bankalar her geçen gün yeni isim ve farklı faiz oranlarıyla yeni kampanyalarını piyasaya sunuyorlar. İhtiyaç kredisi olarak piyasaya sunulan bu krediler değişik isimleriyle ve çok avantajlı imkanlarıyla kısa sürede vatandaşın ilgisini çekmeyi başarıyor ve çok sayıda alıcısı oluyor. Facebook, Twitter kredisi gibi sosyal medya platformu isimleriyle anılan bu kredi türleri, pek avantajlı yönleriyle birçok alanda diğer kredi türlerinden ayrılıyor. Kredi çekmek isteyen kişiler için evrak ve formalitelerin çok yer tuttuğunun farkında olan bankalar da evraksız ve formalitesiz olmak üzere birçok kredi çeşidini piyasaya sunuyor. Bu bankaların en bilineni ve gerçekten son derece uygun faiz oranlarından krediye sahip olan bankalar arasında da Denizbank başı çekiyor.

twitter kredisi

twitter kredisi

Denizbank Twitter kredisi 1,41 tl’ lik faiz oranlarından başlıyor. Avantajlı bir kampanya olan Twitter kampanyasıyla sosyal medya platformu üzerinden krediye başvurmak son derece avantajlı olarak göze çarpıyor. Yapmanız gereken tek şey, Twitter  profiliniz üzerinden @DenizKredi sayfasını beğenmek olarak dikkat çekiyor. Daha sonra Direkt mesaj ile sayfaya Tc kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi ön onay sonucu belirtmiş olduğunuz cep telefonu numarasına sms olarak gönderilecektir. Bu sayede Denizbank’ tan kredi alıp alamayacağınızı öğrenmiş olabilirsiniz. 10.000 tl’ lik kredi tutarını farklı vade oranlarıyla ödeyebilirsiniz. Banka 36 aya varan ödeme imkanı sunuyor. 55.000 tl’ ye varan oranlarla Denizbank’ ın Twitter kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti 50 lira olarak kabul edilmiştir.

Twitter Kredisi Faiz Oranları

1.41 , 1.46 ve 1.49 tl’ lik faiz oranlarıyla Denizbank’ ın bu son derece avantajlı kampanyasından faydalanabilir ve kendinize en uygun krediyi dosya evrak ve kefil işlemleriyle uğraşmaksızın rahata alabilirsiniz. Kullandırılan kredinin binde 5i oranında kredi tahsis ücretiyle çok uygun olarak kredi alabilir ve belirlemiş olduğunuz vade oranıyla cebinizi sıkmadan rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıntılı olarak Denizbank’ ın internet sitesinden bilgi alabileceğiniz gibi aynı zamanda müşteri deneyiminde mükemmellik olarak dikkat çeken kampanyayla çok rahat bi şekilde Denizbank’ tan kredi alabilirsiniz.

Kategori: Denizbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 9 Ağustos 2016 - 10:32:36

Benzer Konular

Yukarı Çık