Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Türkiye Finans Faal Kart Başvurusu

Faal Kart adından da anlaşılabileceği gibi Türkiye Finans Katılım Bankasının yeni kartıdır. Aslında özünde her banka kartı gibi ihtiyacınız olan mal ve hizmetleri almak için kullanabileceğiniz bir karttır. Tabi özel bazı farkları dışında.

Belki hatırlarsınız kartın reklamlarında Alex de Souza ve tercümanı Samet oynamıştı. Samet’in heykelin bir parçasını kırıp da yandık diye üzüldüğü, Alex’in hiç telaş yapmayıp faal kartına güvendiği reklamdan bahsediyorum.

Sizde bu kartı aldığınızda Alex gibi rahat olacaksınız çünkü kar oranı ve alışverişinizdeki, ödemenizdeki taksit sayısını bankanızla kart başvurusu esnasında belirleyebilirsiniz. Belirlenen limitinizi 6 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Kartınızı almak için artık her yerde şubesi bulunan Türkiye Finans Bankın size en yakın şubesine başvurabilirsiniz. Kartınız başvuru esnasında size teslim edilecek. Limitininz onaylandığında da Türkiye Finans iletişim numarasını arayarak şifrenizi alabilir ve hemen kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Faal kart başvurusunu şubelerden yapabileceğiniz gibi internetten Türkiye Finans Bank’ın sitesinden de yapmanız mümkün.

Kategori: Türkiye Finans Bankası
Yazar: Tarih: 18 Şubat 2016 - 8:37:05

Benzer Konular

Yukarı Çık