Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Turkcell İle Kredi Notu Öğrenme

Kredi notunu merak edenler Turkcell ile kredi notu öğrenme işlemini anında yapabilirler. Bildiğiniz gibi artık kredi notu herkesin dilinde ve tüketici için büyük önem taşıyor. Bankaların tüketicilere kredi verirken baktıkları kredi notu, 1’den başlayarak 1900’e kadar yükselebilmektedir. Kredi notu yüksek olan biri ise bankaların her türlü hizmetinden kolayca faydalanabilmektedir. Eğer sizde kredi notunuzu merak ediyorsanız Turkcell sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kredi kayıt Bürosu iş birliği ile hayata geçirilen yeni servis ile Turkcell üzerinden kredi notu öğrenmek mümkün. Üstelik sadece bir sms ile kredi notunuz cebinizde!

TURKCELL 1122 SMS ile KREDİ NOTU SORGULAMA

Eğer Turkcell hattı kullanıyorsanız yapmanız gereken çok basit. T.C. kimlik numaranızı ve doğum yılınızı 1122’ye kısa mesaj ile göndererek kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Verdiğiniz bu iki bilgi sayesinde sizin kredi notunuzun ne durumda olduğu anında bildiriliyor. Ancak, bu işlemi yapabilmek için 9 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Eğer hattınız faturalıysa alınacak olan bu 9 TL bir sonraki faturanıza yansıtılıyor. Hattınız faturasız ise bakiyenizden 9 TL düşülerek kredi notunuz gönderiliyor.

 

turkcell kredi notu

turkcell kredi notu

 

Kredi puanınızı öğrenmek için kullanabileceğiniz diğer yöntemler ise findex sitesi ile bankaların kredi puanı öğrenmek için oluşturdukları sorgulama sayfaları üzerinden yine ücretini ödemek suretiyle kredi puanınızı öğrenebilirsiniz

Kredi Notu Öğrenme Akbank

Ziraat Bankası Kredi Notu

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 24 Haziran 2015 - 1:04:12

Benzer Konular

Yukarı Çık