Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

THY İle Anlaşmalı Bankalar

Türk Hava Yolları hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatler de kişiler tarafından en çok tercih edilen uçuş firmalarından birisi haline geldi. Bu ana etmene bağlı olarak da bankalar gerek var olan müşteri kitlesini artırmak gerek ise memnuniyeti daha üst seviyelere çıkarmak için THY ile anlama sağlamaktadır. Sizde bankanızın anlaşması var mı, kullandığınız kredi kartı THY alanında avantajlar sunuyor mu merak ediyorsanız, işte cevabı;

THY Banka Kampanyaları

Halk Bankası Paraf Kredi Kartı; Halk Bankası Paraf kredi kartı güncel kampanyaları ile ses getiren bankalardan birisi. Bu avantajlarına THY DA ekledi ve Paraf kredi kartı kullanıcılarına taksitli bilet alım imkanı sunuyor. 2 ay ya da 3 aya varan vadeler de değil toplam da 6 ay gibi bir taksitlendirme yapabilirsiniz. Her ay ekstreye yansıyan ödemelerinizi düşük rakamlar da tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Miles & Smiles Kredi Kartı; Miles & Smiles kredi kartı diğer bankalar TL değeri taşıyan puan kazandırırken tam tersi mil kazandırıyor. Kazandığınız milleri ise biriktirdikten sonra bedava bilet alabilirsiniz. Özellikle farklı nedenlere bağlı olarak sık sık seyahat eden kişiler arasında iseniz kesinlikle Miles & Smiles kredi kartına sahip olmalısınız.

İş Bankası; THY biletlerinizi almak için acenteye gitmek zorunda değilsiniz, isbank.com.tr adresinden biletinizi alırken kolay ödeme imkanını da yakalayabilirsiniz. İlgili kampanya için ilk olarak İş Bankası internet bankacılığı kullanıcısı olmalısınız. Ardından da İnternet bankacılığı içerisinde yer alan  ” THY ile Öde Uç” uygulamasını tıklayıp rezervasyon kodunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı; Türk Hava Yolları kampanyasına sık rastlanan bankalardan biri de Yapı Kredi. Özellikle World kredi kartı sahipleri hem daha ucuz bilet alabiliyor hem de aldıkları bilet tutarına bağlı olarak puan kazanabiliyor. Üstelik kampanyalar bununla da sınırlı değil, dileyenler artı taksit yapabilir kolay ödeme seçeneklerinden yararlanabilir.

Sizde çalıştığınız bankanın bu alanda kampanyası olup olmadığını resmi web sitesine giriş yaparak ya da telefon bankacılığını arayarak sorgulayabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 23 Ekim 2016 - 1:50:09

Benzer Konular

Yukarı Çık