Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Teknosa Turuncu Kart Puan Sorgulama

Elektroniğin her şeyin önüne geçtiği günümüzde, küçükten büyüğe hepimizin telefonlar, tabletler, son model televizyonlar içinde yaşamaya çalıştığımız zamanlar…Durum böyleyken bu piyasanın şuan en akıllı işi. Elektronik devlerini arasında en çok tercih edilen hiç şüphesiz TEKNOSA.

Her türlü elektronik eşyayı bünyesinde barındıran bu firma her yerde şubesi olması ile de büyük kolaylık sağlıyor.Birçok indiriminin yanında teşhir ürünlerinde daha fazla indirim yapıyor üstelik outlet diye de ayrı bir indirim seçeneği var.İnternet üzerinden de alışveriş yapma imkanı sunan Teknosa tüm rahatlığı bize sağlıyor. Belirli bir tutar üzerinde alışveriş yapan kişilere de televizyon paketleri imkanı sunuyor (digitürk gibi). Bu kadar olanağa rağmen birde turuncu kart imkanı sunuyorlar. Bu kartla beraber 1 TL’niz 1 puan olarak işleniyor ve 500 puan olduğunda 75 TL’lik indirimden yararlanabiliyorsunuz.

Hem kart sahibine özel kampanyalar oluyor hemde genel kampanyalardan ilk kart sahibinin haberi oluyor. Kartınız yanınızda olamasa bile kayıtlı cep telefonunuz ile de yararlanabiliyorsunuz. Çevremden edindiğim bilgilere göre alınan hizmetten sonra müşteri hizmetleri sistemi de gayet sistematik çalışıyormuş.Bankalarla da anlaşması olan Teknosa kredi kartlarına da uygun taksitler yapıyor. Turuncu kartınız varsa internet sitesinden ad, soyad ve kayıtlı cep telefonunuzu yazarak anında öğrenebiliyorsunuz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 19 Şubat 2016 - 12:27:19

Benzer Konular

Yukarı Çık