Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Tefeciler Nasıl Çalışır?

Tefeciler nasıl çalışır? Tefeciler de aynı bankalar gibi, benzer koşullarda çalışırlar. Belli noktalarda sadece yasal bankalar kredilerinden ayrılırlar. Bunların başında ise faiz oranları gelir. Bankalar yeni yapılan düzenlemeler doğrultusunda çok yüksek faizler uygulayamıyorlar. Bu yüzden de bankalardan kredi almak biraz daha karlı olabiliyor. Fakat bankalardan kredi alabilmek sanıldığı kadar kolay değil, belli başlı koşullarını yerine getiriyor olmanız gerekiyor. Bunların başında da sigortalı bir işte çalışıyor olmak, yeterli kredi notu puanına sahip olmak geliyor ve tabi ki, bankalara borcunuzun olmaması gerekiyor. Bu koşulları sağlayamazsanız özetle bankalardan kredi çekemiyorsunuz.

TEFECİLER NASIL PARA VERİR?

Tefeciler nasıl çalışır, konusuna geri döndüğümüzde ise, tefeciler, borç olarak verdikleri paranın üzerine yüksek faiz uygularlar. Bunun yanı sıra, bankalarda olduğu gibi sözleşme imzalatmazlar. Sözleşme yerine, size aylık ödemeleriniz için senet imzalatırlar. Her borcunuzu ödediğinizde ise, o döneme ait senetinizi geri alarak, alışverişinizi tamamlarsınız.

Tefeci Arıyorum – Tefeci Ara – Tefeci Bul

Tefeciler, alınan borçlar zamanında ödenmediği takdirde, borcun yasal yolla tahsili için direk mahkemelere başvurarak haciz yoluna giderler. Bu yüzden borcunuzu ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız bu alış verişe girmemenizi öneririz. Tefeciler ile çalışmak isterseniz, yazımızın altına size ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası yazmanız yeterli olacaktır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 23 Aralık 2015 - 7:02:52

Benzer Konular

Yukarı Çık