Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


TEB Kredi Kartları 2017

Alışveriş yaparken nakit yerine geçen bir ödeme aracı olarak kredi kartı, doğru ve bilinçli kullanıldığında oldukça avantajlı ve kullanışlıdır. Türkiye Ekonomi Bankası’nın kredili ürünleri arasında yer alan kredi kartlarında her ihtiyaca uygun kart çeşitleri var. Harcadıkça kazandıran, kazandıkça biriktiren, biriktikçe harcatan TEB kredi kartları ve kampanyaları hakkında bir yazı hazırladık…

TEB Bonus Card

Taksitli alışveriş imkanlarından yararlanırken, bir yandan da harcarken bonus kazandıran TEB Bonus Card, tüm bonus özelliklerine sahiptir. Mil kazandıran kredi kartları arasında da yer alan bu kart, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınız için harcadıkça mil kazandırıyor ve bedava uçak bileti almanıza olanak sunuyor. Bu kart ile hafta içi yaptığınız harcamalar 100 TL’yi aştığında, hafta sonu tiyatro ve sinema biletlerinde %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

TEB Bonus Plus Card

Taksitli alışveriş imkanlarından yararlanırken, bir yandan da harcarken bonus kazandıran TEB Bonus Plus Card, tüm bonus özelliklerinin yanında harcama sözü verdiğinizde 500 TL’ye kadar bonus kazanma şansı yakalarsınız.

TEB Bonus Premium Card

TEB Bonus 10.yılında, bonus kart çeşitleri ile siz de avantajlı alışveriş fırsatının keyfini çıkarın. Harcama sözü vererek bu kart ile 500 TL’ye kadar bonus kazanabilir, harcadıkça uçak mili kazanabilirsiniz.

TEB Total Card

Türkiye Ekonomi Bankası’nda her ihtiyaca uygun kredi kartı seçenekleri var. Total istasyonlarında tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde sürekli indirim kazanabilirsiniz. Anında kazandıran bu kart ile akaryakıt aldıkça bedavaya gezmenin keyfini çıkarın. Taksitli alışveriş yaparken bir yandan da ekstra bonus kazandıran bu kart ile araç asistan hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırın.

TEB She Card

Sadece kadınlara özel TEB She Card ile 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde %5 oranında bonus kazanabilir, cilt bakımı ve kuaför harcamalarınız için 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca sağlık kuruluşlarında yapacağınız harcamalarda da 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıcalıklı alışveriş keyfi, She Card ile şimdi kadınların elinde.

ÜniversiTEB Bonus Card

Öğrencilere özel taksitli ve kazandıran kart ÜniversiTEB Bonus card. Ekstra bonus fırsatı ve bol bol alışveriş olanağı sunan bu kredi kartı, gençlere özel kampanyalar ile birçok avantaj sunuyor. Bu kart ile ayrıca sinema ve tiyatro harcamalarınızda da %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

TEB Yıldız Platinum Card

Seyahat ve eğlencenin tadı TEB Yıldız Platinum Card’da. Yıllık kart ücreti 120 TL olan bu kredi kartı ile restoran harcamalarınızda ekstra %10 bonus kazanırken seyahatleriniz için de 3 kat bonus fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca havalimanı otoparklarında %50 indirim ve ücretsiz transfer hizmetleri ile de bu kartta.

TEB Doktor Platinum Card

TEB kredi kartları arasında her ihtiyaca ve farklı meslek gruplarına özel kredi kartı çeşitleri var. Doktorların mesleki ve kişisel ihtiyaçlarına uygun bir kart ile medikal malzeme alışverişlerinizde %10 ekstra bonus kazanırken online akademik yayın alışverişlerinizde de %10 ekstra bonus fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 23 Ocak 2017 - 5:30:52

Benzer Konular

Yukarı Çık