Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Kredi Kartları

Taksitli alışveriş yapmak, cüzdanında fazla nakit taşımamak, yaptığı alışverişlerde daha hızlı ödeme yapmak ya da paraya sıkışılan dönemlerde alternatif bir ödeme seçeneğine sahip olmak isteyenler için bankaların kredili ürünleri arasında yer alan kredi kartları, TEB bankasında da birçok alternatif ile yerini alıyor. Farklı ihtiyaçlara özel farklı kampanyalar ile birçok farklı seçenek sunan TEB kredi kartlarını sizler için bu yazımızda listeledik…

CepteTEB Kredi Kartı 

Reel bankacılığın yerini alan dijital bankacılık kervanına katılan TEB bankasının dijital bankacılık hizmetine bir de kredi kartı eklendi. Birden fazla avantajı aynı kartta toplayan bu kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilir, vade farkı olmadan taksitli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Başvurularınızı internetten, online başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

TEB Bonus Kart 

Bonus biriktirme özelliği ile yaptığınız alışverişlerden kazançlı çıkartan TEB bonus kart ile 50 TL ile 300 TL arasında bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca bu kart sahipleri, sinema ve tiyatro bileti alışverişlerinde de %50 indirim fırsatından yararlanabiliyor.

TEB She Cart

Kadınlara özel avantajları ve fırsatları ile TEB kredi kartları arasında yerini alan She Card ile ayrıcalıklı alışverişin keyfini çıkarın. Kadınlar için alışveriş demek giyim, ayakkabı, aksesuar demek. Kadınlar için güzellik demek parfümeri, kozmetik demek. Birçok giyim, aksesuar ve kozmetik mağazasında indirim ve vade farksız taksitli alışveriş imkanı sunan She Card, bu harcamalarınız için ayrıca %5 ekstra bonus da veriyor.

TEB Yıldız Priority Card 

Sık seyahat eden ve eğlenmeyi seven biri misiniz? Eğer öyleyseniz, TEB kredi kartları arasında tam size göre bir kart var; Yıldız Priority Card. Restoran harcamalarınızda %10 bonus kazandıran, kazandığınız bonus puanları uçuş mili olarak kullandıran, yaptığınız seyahat harcamalarında 3 kat fazla bonus kazandıran, sık seyahat edenler için havaalanlarının otoparkında %50 indirim fırsatı sunan ve daha birçok avantajı ile “en yaratıcı kart” ünvanına sahip bu kart ile ayrıcalıklı bir dünyaya hazır olun.

TEB Platinum Kart 

Yurt dışında da kredi kartınız yanında! Yaptığınız harcamalarda bol bol bonus kazandıran, bonusları mile dönüştüren, yurt dışında da kullanabileceğiniz Platinum Kart, hayatınızın her alanında özel hissetmenizi sağlıyor. Seçkin bir hizmet anlayışına sahip olan bu karta başvurularınızı internetten ya da size en yakın TEB şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sade Kart 

Yıllık kart aidatı ödemek istemeyen vatandaşlar için TEB’in Sade Kart’ını öneriyoruz. Hem yurt içi, hem de yurt dışı alışveriş ve harcamalarınızda kullanabileceğiniz bu kart ile peşin ödeme yapılmaktadır. Taksitlendirmek istediğiniz alışverişlerinizi ödeme yaptıktan sonra 9 taksite kadar taksitlendirebilir, ödemelerinizi de 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. TEB kredi kartları arasında hangisi sizinki?

Kategori: Kredi Kartları, TEB Bankası
Yazar: Tarih: 26 Ekim 2016 - 9:26:51

Benzer Konular

Yukarı Çık