Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Teb Kredi Başvurusu SMS ile Mümkün!

 

Aktif olarak çalışan tüm bankalarda kredi ürünü mevcuttur. Bu kredi çeşitli sebepler ile olabilir. Hangi kredi türüne ihtiyacınız var ise o tür de kred başvurusu yapabilirsiniz. Hangi bankadan kredi çekmeyi düşünüyorsanız o bankaya göre kredi başvurma şekillerini kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kullanmak istediğiniz banka Türk Ekonomi Bankası ise yani Teb Kredi Başvurusu yapmak istiyor iseniz bunu bir çok değişik şekilde kendinize hangi yöntem daha kolay geliyor ise o yöntem aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Bu yapılan başvurular da kredi notu yüksek olanların kredi sonuçları hemen belli olur ve olumlu olur iken kredi notu yüksek olmayanların ise bu süre uzayabilir kefil ya da ek belge istenebilir. Olumsuz da sonuçlanabilir.

Teb kredi başvurusu için izleyebileceğiniz yollar sırası ile yazar isek, en yakında bulunan bir Teb şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Teb bankasına ait olan resmi web sayfası www.teb.com.tr adresine girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzu kullanarak sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına TC kimlik numaranızı yazın ve 4466 numaraya gönderin. Size cevap olarak durumunuza göre ön onay gelir ve daha sonra bankaya giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Teb bankası müşterisi iseniz, interaktif hesabınız var ise yoksa hemen interaktif hesap açtırarak, interaktif hesabınıza girin. Buradan başvurular kısmının içinden kredi başvurusunu seçin daha sonra ne kadar kredi ihtiyacınız ve kaç ay vade ile geri ödemek istiyorsanız gerekli yerleri de doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Teb’ den ihtiyaç kredi kullanmak için bir başka diğer yolda ve 7 / 24 kullanabileceğiniz bir yol müşteri hizmetlerini arayarak telefon bankacılığı sayesinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Teb bankasına ait olan müşteri hizmetleri numarası 0 850 200 0 666‘ dır.

Büyük bir banka olan Türk Ekonomi Bankası’ na kredi başvurusu yapmak için bu yazılı olan yollardan herhangi birini seçerek başvuru yapabilir ve en uygun faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Bu yollardan hangisini seçerseniz seçin hepsinin cevabı sms yolu ile cep telefonunuza gelir. Başvuru yaptığınız kredinin sonucu olumsuz dahi olsa yine de sms yolu ile cevap gelir. Olumlu sonuçlanan kredi başvurusu sonuçları ile aynı gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz. Aylık gelirinize göre belli bir oranda kredi kullanabilirsiniz ve aynı zamanda Teb bankasına ait olan bir kredi notunuz vardır.

Bu kredi notuna göre kredi başvurunuz değerlendirilir. Olumlu kredi notu olanların kredi başvuruları olumlu sonuçlanır iken, Ten kredi notu düşük olanların kredi başvuruları da olumsuz sonuçlanabilir ya da kredi başvurusu yapan kişiden kefil istenebilir. Kişi kefil getirdiği takdir de ve getirdiği kefilin de aylık belgelenebilir bir geliri var ise kefilliği kabul edilir ve kredi başvurusu yapan kişinin kredi başvurusu kabul edilir.

Kategori: TEB Bankası, TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 15 Eylül 2016 - 2:02:44

Benzer Konular

Yukarı Çık