Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Teb Kredi Başvurusu Nasıl Sorgulanır ?

Teb Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

• Teb kredi kartı başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru sonucuna ulaşmanız için yaklaşık 10 gün beklemeniz gerekir.Sonuca 1 hafta 10 gün içerisinde yapılan inceleme ve takiplerden sonra sonuca varılır.Birçok yöntemde sonucuna varılabilir yada takibi yapılabilir.

Teb Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme 

Teb Bankası Şubeleri Aracılığı İle Öğrenme;Size en yakın olan TEB bankası ile görüşerek yapmış olduğunuz kart başvurunuzun sonucuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda bu şekilde kart takibinizi de yapabilirsiniz.

Teb Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulamasını Telefon Aracılığı İle Öğrenme

• Teb telefon bankacılığı ile görüşme yaparsanız eğer başvuru sonucunuzu rahatlıkla öğrenirsiniz.Yapmanız gereken sadece 0850 200 0 666  numaralı Teb telefon bankacılığını aramanız ve telefonunuzdaki 1-5-3 tuşlarını kullanmanız yeterlidir.Böylece Teb telefon bankacılığının sesi yanıtı ile başvuru sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Teb Kredi Başvuru Sorgulamasını İnternet Aracılığı İle Öğrenme

• En kolay yöntemlerden biri olan ”www.teb.com.tr” Teb Bankasının resmi internet adresi üzerinden T.C kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girip ve güvenlik kodunuzu girdikten sonra sonucunuzu öğrenebilirsiniz.Bu bilgileri girdiğiniz sürece banka size kredi kartı başvurunuzla ilgili bilgi verecektir.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 9 Eylül 2014 - 2:27:46

Benzer Konular

Yukarı Çık