Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Teb Konut Kredisi Çeşitleri

Ev sahibi olmak isteyenlere uygun faiz oranları ile konut kredisi fırsatları sunan TEB, 120 aya kadar vade seçenekleri ile uygun ödemeli kredi kampanyaları hazırlıyor. Aylık %0,95’den başlayan faiz oranları ile alabileceğiniz TEB konut kredisi, hayalinizdeki eve sahip olma fırsatı sunuyor. 60 aya kadar vadelerle %0,90 ve 61 ile 120 ay arası vade seçeneklerinde aylık %0,95 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. TEB’de ev sahibi olmak isteyenler için birçok farklı kredi seçeneği var;

Her Şey Dahil Konut Kredisi

Tüm masraflarınızı uzun vadede ödeyebileceğiniz, doğacak tüm masrafların içine alan her şey dahil konut kredisi; ekspertiz ücreti, ipotek masrafı, konut sigortası gibi tüm masrafları dahil eden bir kredi kampanyası.

Al Kirala Konut Kredisi

Yatırım yapmak isteyenler için TEB’de al kirala kredisi var. Yatırım yaptığınız konuttan kira geliri elde edebileceğiniz bu kredi kampanyasında uygun faiz ve esnek ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu konut kredisi kampanyasından yararlanarak evinizi alın, kiraya verin ve evinizin taksitlerini gelirinizle ödeyin.

Esnek Kademeli Konut Kredisi

Esnek ödeme seçenekleri sunan, kendi ödeme planınızı oluşturabileceğiniz esnek kademeli kredi kampanyasında, ödeme tutarınızı kendiniz belirler, ödemelerinizi sıkıntı çekmeden yapabilirsiniz. Ev sahibi olmayı ertelemeyin, cazip avantajlar ve uygun ödeme seçeneklerinden yararlanın.

%100 Konut Kredisi

Konut değerinin tamamına kredi fırsatı sunan bu kredi kampanyasında peşinatınız olmasa bile kredi alabilir, kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

Anapara Ertelemeli Konut Kredisi

36 aya kadar sadece faiz ödeyebileceğiniz, daha düşük taksitlerle ödemeye başlayabileceğiniz anapara ertelemeli kredi türünde ilk 3 yıl boyunca anaparanın ödemesini erteleyebilirsiniz.

Dönem Ödemeli Konut Kredisi

Gelirinize göre ödemelerinizi 2 ya da 3 ayda bir ödemeli olarak tercih edebileceğiniz dönem ödemeli kredi kampanyası ile her ay kredi taksiti ödemek zorunda kalmazsınız.

Kademeli Azaltan Konut Kredisi

Kredinizin taksitlerini başlangıçta daha yüksek miktarlar ve ilerideki gelir durumunuza göre giderek azalan taksitler ile ödemenize olanak sağlayan bu kredi kampanyası, gelir durumu değişkenlik gösteren tüketici için idealdir.

Kademeli Artan Konut Kredisi

Belirli aralıklar ile ödemelerinizi 6 ayda bir ya da yılda bir arttırmanıza olanak sunan kademeli artan kredi kampanyası ile gelir artışınıza göre kredi taksitlerinizi arttırın.

İndirimli Konut Kredisi

Kredi tutarının belirli bir kısmını başlangıçta ödeyerek taksitlerinizi azaltın. Birikmiş paramı en başta ödemek istiyorum diyorsanız, bu kredi kampanyası size göre.

Ara Ödemeli Konut Kredisi

Eşit taksitli ödeme yapmak istemiyorsanız, gelir durumunuza göre ara ödemeli kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz aralıklar ile ödeme yapabileceğiniz bu kredi türünde geliriniz kalan aylara eşit olarak dağılmaktadır.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 18 Ocak 2017 - 9:40:01

Benzer Konular

Yukarı Çık