Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Teb Bankası Tatil Kredisi

Teb bankasının sunduğu ihtiyaç kredisi ile dilediğiniz bütün nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz mümkün.. Tatil masraflarınızı rahatla karşılayabilmeniz için sizlere destek çıkan Teb bankası tatilinizi yaparken de aklınızda oluşan olumsuz soruları silmektedir. Tatil planlarınızda bütçenizin az olması veya hiç olmaması sebebiyle tatilinizi iptal etmenize gerek yok. Çünkü artık Teb Bankası ile tatilinizi rahatça planlayabilir ve dilediğiniz alışverişi yapabilirsiniz.

Teb ihtiyaç kredisinden 36 aya varan vade seçeneklerinde yararlanabilir isterseniz de esnek ödeme koşullarından faydalanarak gelirinize göre bir ödeme çizelgesi çıkarabilirsiniz. Yapabileceğiniz hızlı başvuru sayesinde nakit ihtiyacınızı kısa bir süre içerisinde giderebilirsiniz. Teb ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için bankanın aramış olduğu şartları karşıladığınız takdirde kredinizi alabilirsiniz.

18 yaşından büyük ve aylık gelirinizin %50’si ile kredi taksitlerini ödeyebilecek durumdaysanız bütçenize uygun kredi hesaplamanızı yaparak başvuru yapabilirsiniz. Teb ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli evraklar ise şu şekildedir; Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport, İkamet belgesi ve gelir belgesi, Hesap Cüzdanı çiftçiler için çiftçilik belgesi serbest meslek çalışan için bilanço ve gelir tablosu, güncel vergi levhası gibi belgeler istenmektedir. Sizlerde uygun şartları sağladığınız takdirde ihtiyaç kredisi adı altında tatil planlarınızı yapabilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 12 Şubat 2016 - 7:43:48

Benzer Konular

Yukarı Çık