Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası

TEB pratik bankacılık işlemleri ile kısa yollardan online olarak işlemler gerçekleştirilir. Bu işlemler herhangi bir TEB şubesine gitmeden de sağlanır. Teb Bankası İletişim bilgileri ile, teb müşteri temsilcisi ile görüşerek tüm işlemlerinizi hallediyorsunuz. Kısa yoldan yapılacak işleme göre üç seçenekli kullanım menüleri ile kısa zamanda çabuk işlemler yapılabilir.

24 saat boyunca ulaşılabilecek TEB telefon şube numarası 0850 200 0 666′ dır. Bu numara üzerinden sesli imza oluşturarak kişisel bilgilere gerek kalmadan müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Daha önce müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirilen bankacılık işlemlerin de kişiye ait olan kimlik bilgileri ve genel bilgiler sorulmaktaydı. Şimdi ise TEB pratik bankacılık ile sesli imza yoluyla müşteri hizmetlerine hızlı şekilde ulaşılması mümkün hale gelmiştir. Sesli imza oluşturmak ve kullanmak için müşteri hizmetleri aranır. Öncelik olarak sesli imza oluşturmak için “Sesli İmza” olarak tekrar edilmesi yeterli olacaktır.

Fakat burada önemli olan, sesli imzanın kişisel telefon üzerinden oluşturulması gerekir. Sesli imza müşteri hizmetleri tarafından oluşturulurken telefon numaranız alınmaktadır. Sesli imza da bu numara üzerinden sağlanır. Sistem otomatik olarak numara üzerinden sesli imzayı tanıyacaktır. Böylece müşteri hizmetleri arandığında kişisel ve kimlik bilgilendirmesi yapılmadan sesli imza yoluyla bankacılık işlemleri yapılabilir. Diğer işlemler için TEB müşteri hizmetleri arandığında öncelikli olarak sesli imza işlemi gerçekleştirilir. Bunun içinde kayıtlı olan numara üzerinden yapılmalıdır.

TEB Müşteri Hizmetleri sesli imzası istenilen zamanda iptal edilebilir. Daha sonra ihtiyaç dahilinde tekrardan sesli imza oluşturulabilir. TEB Ekonomi Bankası’nda bilgi almak, paket değişikliklerini öğrenmek, limit artırılması ve finansal işlemlerin güvenliği için telefonlara SMS gönderimi ile doğrulama kodu gönderilmektedir. Bu yüzden şubeden alınan şifrenin kullanımı bilgi alma işlemleri dışında halen kullanılmaktadır.

TEB Ekonomi Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İletişim Numarası dışında sesli yönlendirme ile bankacılık işlemleri sağlanabilir. 0850 200 0 666 telefon numarası aranarak sesli yönlendirme işlemleri ile herhangi bir menü seçeneği kullanmadan ya da tuşlar yardımı olmadan yönlendirme ile işlemler tamamlanabilir. Müşteri hizmetleri arandığında yapılacak işleme dair olan birkaç kelime söylenmesi, o işleme özel olan kelimelerin söylenmesi işlem yapılacak olan hizmete kolayca ulaştıracaktır.

Müşteri Hizmetleri Telefon Çağrı Merkezi İle Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

  • Kredi kartı şifresi almak, şifre değiştirmek, unutulan şifrenin değiştirilmesi, banka kartı şifresinin öğrenilmesi, değiştirilmesi, unutulması durumlarında değiştirilmesidir.
  • Kredi kartı borç ödeme sorgusu, harcama tutarı, faizli ödemeler, asgari borcu, toplam borcu, son ay harcamalarındaki kredi ekstrelerinin gönderilmesi, ekstrelerin maile gönderilmesi, fax olarak iletilmesi, vadeli ve vadesiz olan hesap bakiyelerinin sorgusu,
  • Hesaba yatırılmış paralar, maaş takipleri, hesap vadesinin dolma günü, ek hesap bilgileri ve bakiyesi, EFT işlemleri, havaleler, güncel tutar ve borçlar, onay bekleyen işlemler, limit yükseltme, kullanılabilir limit, ödeme işlemleri.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 19 Ekim 2016 - 11:23:56

Benzer Konular

Yukarı Çık