Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Teb Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüz koşulların da insanlar nakit ihtiyaçlar için ya da herhangi bir emlak alımında ya da araç almak için veya iş kurmak için kredi yoluna gittikleri için tüm bankalar kredi vermektedir. Bazı bankların da kredi ürün yelpazesi de oldukça çeşitlidir. Bu bankalardan biri olan Türk Ekonomisi Bankası genelde kısaltma ismi TEB Bankası’ndan kredi kullanmak için bir kaç değişik yol kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Teb Bankası aracılığı ile kredi kullanmak isteyenler için, Teb Bankası Kredi Başvurusu yollarını yazalım.

Teb Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

En basit yol SMS yolu ile yapılır. Teb Bankası’na SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan mesaj bölümünden, TC kimlik numaranızı yazın ve 4466′ ya SMS olarak gönderin. Bu başvurunun cevabı da en kısa süre içinde cep telefonunuza SMS olarak gelir.

Bilgi: Teb Kredi Başvurusu SMS ile Mümkün!

Herhangi bir Teb Bankası şubesine kimlik kartınız ile giderek şubeden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Zaten Teb Bankası müşterisi iseniz ve TEB Bankası’ na ait bir interaktif hesabınız var ise buradan da kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnteraktif hesaba girin buradan başvurular kısmına tıklayın ve kredi başvur seçeneğini seçin. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra başvur dediğiniz zaman kredi başvurusu yapmış olursunuz ve yapmış olduğunuz kredi başvurusunun sonucu da cep telefonunuza SMS olarak gelir.

TEB Bankası’na ait olan ATM’ler aracılığı ile de kredi başvurusu yapmanız mümkün. Bir başka kredi başvurusu yapmanın yolu da Teb Bankası’na ait olan müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanarak telefon bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapmaktır. Teb İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için arayabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası 0850 200 0 666′ dır.

TEB Başvurum Nerede

Diğer yol da Teb Bankası’ na ait olan resmi internet adresine girerek oradan krediler bölümüne girerek, başvurmak istediğiniz seçeneği tıklayın. Daha sonra gerekli yerleri doldurun ve başvur diyerek başvurunuzu tamamlayın. Kredi başvurusunun cevabı da SMS olarak cep telefonunuza gelir. Teb Bankası internet başvurusu için gireceğiniz internet adresi, www.teb.com.tr’ dir. Başvurunuzun cevabı hemen gelmedi ise bu sitenin krediler kısmında bulunan başvurum nerede seçeneğini seçip TC numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

İlgili: TEB Bankası Kredi Başvuru Sonucunu Sorgulama

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için ya da emlak, araba almak için, iş kurmak için, yukarı da yazılı olan kredi başvuru şekillerinden birini seçerek Teb Bankası’na kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız kredi başvurusu sonucu da çok hızlı bir şekilde sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza SMS olarak gelir ve en yakında olan bir Teb Bankası şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Tarafınızdan ekstra bir evrak ya da kefil istenir ise bu da size gelen mesajda yazılıdır.

Kategori: TEB Bankası, TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 5 Ekim 2016 - 3:02:03

Benzer Konular

Yukarı Çık