Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Tatil Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Yoğun ve sıkıcı bir çalışma temposunun ardından senede bir veya iki haftalık bir ara vermek ve bir sene hayali kurulan tatile kavuşmak  tüm çalışanların isteği olduğu bilinmektedir. Fakat sene içinde birçok gider ve ihtiyaçların arasında tatile bir bütçe ayırmak oldukça zor olan bir diğer konudur. Bunu engellemek amacı ile birçok banka tatil kredisi adı ile kredi verebilmektedir. Bu kredi fikri birçok çalışan tarafından büyük bir sevinç ve taleple karşılanmıştır. Bu talebi karşılamak amacıyla birçok banka düşük faiz oranları ve cezbedici kampanyaları ile çalışanları mutlu etmekte ve taleplere cevap vermektedir. Bu krediye başvurmak oldukça kolay ve az yorucudur. Evlerinizde otururken dahil başvurabilir ve anında cevap alabilirsiniz. Yine birçok bankanın internet sistesinde tatil kredisi hesaplama ve faiz oranları hakkında bilgi alınabilmektedir.

ING Bank Tatil Kredisi

ING Bankası 5 dakika içinde gelen taleplere cevap vermekte ve hiçbir belge istemeden kredi çekme imkanı sunmaktadır. İnternetten veya telefon ile göndereceğiniz bilgiler kontrol edilip size olumlu dönüş yapıldığı takdirde bankaya gidip kredi çekme işlemlerine başlanılabilmektedir. Faiz oranları %1.29 ile %1.49 arasında müşterinin kredi puanına göre değişmektedir ve 3 ile 48 ay arasında taksitler ile geri ödenilebilmektedir.

Akbank Tatil Kredisi

Akbank 12 bin TL’ye kadar tatil kredisi verdiği bilinmektedir. Bankanın sağladığı en önemli imkan krediyi çektikten 3 ay sonra ödemeye başlaabilmesidir. Tatili rahat rahat yapılması için böyle bir olanak sağlayan banka 36 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Kredi için en yakın Akbank şubesine gidilerek bireysel başvuru yapılabilmektedir.  Faiz oranı ise %1.54 ile %1.73 arasında vade uzunluğuna göre değişmektedir.

Yapı Kredi Tatil Kredisi

Yapı kredi bankası her türlü yurt içi ve yurtdışı harcamalarında kullanılabilen tatil harcamaları için 48 ay vade ile kredi imkanı sunmaktadır. Telefon, internet bankacılığı ve en yakın şubeden başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Yapı kredi tatil kredisi için her müşteriye ayrı faiz oranları uygulamakta ve kredi puanı yüksek olanlara ve kendi müşterilerine daha düşük faiz oranları verebilmektedir.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 10 Ekim 2017 - 5:48:19

Benzer Konular

Yukarı Çık