Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2017

Yurt içi ve yurtdışına seyahat etmek isteyen tüketiciler için bankalarda düşük faizli ve esnek ödeme seçenekli çeşitli kredi kampanyaları var. Tatil masrafları ve seyahat boyunca ihtiyacınız olacak harcamalar için bankalardan bireysel tüketici kredisi alabileceğiniz gibi, tatile gitmek için kredi başvurusunda bulunan tüketiciler için özel olarak hazırlanan tatil kredisi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli, artan ödemeli gibi farklı ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile sunulan tatil kredisi alabileceğiniz bankaları bu yazımızda listeledik…

Fibabanka

Tatile çıkmak isteyen tüketiciler için uygun taksitlerle geri ödemeli tatil kredisi Fibabanka’da. Minimum 3 bin TL ve maksimum 20 bin TL olarak alabileceğiniz bu kredi türünde, %1,19’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Yurtiçinde yapacağınız seyahatler için yararlanabileceğiniz bu kredi seçeneğinden yararlanmak için başvurularınızı şubelerden ve internet şubesinden yapabilirsiniz. Tatil için 3000 TL’ye ihtiyacınız varsa, 12 ay vadeli olarak geri ödemek isterseniz; aylık 273 TL taksitler ile tatilinizi yapabilir, ödemesini düşük taksitler ile yapabilirsiniz.

Akbank 

Tatil planlarını ertelemek istemeyenler için, 3 aya kadar ertelemeli tatil kredisi Akbank’ta. Aylık %1,19 faiz oranı ile 48 aya kadar vade seçenekleri ile yararlanabileceğiniz bu kredi seçeneğinden yararlanmak için başvurularınızı Akbank şubelerinden ya da bankanın internet sitesinden yapabilirsiniz. Tatil kredisi kampanyası dahilinde 10.000 TL kredi almak isterseniz; 12 ay vadede ayda 913 TL, 24 ay vadede ayda 495 TL ve 36 ay vadede ayda 357 TL taksit ödersiniz.

Yapı Kredi 

Yalnızca yurt içinde değil, yurt dışında yapacağınız tatiller için de Yapı Kredi’den tatil kredisi alabilirsiniz. Ailenizle keyifli bir sömestr tatili ya da yazın arkadaşlarınızla eğlenceli bir dünya turu mu yapmak istiyorsunuz? Seyahatiniz için yeterli bütçeniz yoksa dert etmeyin. Yapı Kredi’de uygun ödeme koşulları ile 48 aya kadar vadeli tatil kredisi var. Nüfus kağıdı ve gelir belgeniz ile size en yakın şubeye giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isterseniz; Tatil Kredisi (boşluk) TC kimlik numaranızı 4411’e mesaj atmanız yeterli.

Vakıfbank 

Vakıfbank ile Jolly Tur iş birliğinde hazırlanan Jolly Tur tatil kredisinde ödemelerinizi 24 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Minimum 500 TL ve maksimum 3000 TL olarak yararlanabileceğiniz Vakıfbank tatil kredisi, dosya masrafsız bir kredi türü. Kefil ve belge gerekmeden başvurunuzu SMS ile yapmak için Jolly (boşluk) T.C kimlik no (boşluk) Aylık gelirinizi 5724’e mesaj atabilirsiniz. Bankadan 24 ay vadeli 3000 TL tatil kredisi almak isterseniz, 24 ay vade seçeneğinde aylık 156 TL ödersiniz.

ING Bank 

Tatil planlarınızı rahatça yapın, ING Tatil kredisi ile rahat rahat ödeyin. Otel rezervasyonunu Booking.com’dan yapan ING müşterileri %5 indirim fırsatı kazanıyor. Tüm ING kartlar bu kampanyadan yararlanabiliyor.

Garanti Bankası 

Uygun faizli ve 48 aya kadar vadeli tatil kredisi Garanti’de. 10 bin TL’ye kadar olan kredilerde %1,45 olan faiz oranı 10 bin TL ile 25 bin TL olan kredi ihtiyaçlarınızda %1,33 olur. Bankadan yurt dışı tatil planlarınız için 48 ay vadeli 25 bin TL tatil kredisi almak isterseniz; aylık 749 TL ödersiniz.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 25 Aralık 2016 - 10:27:30

Benzer Konular

Yukarı Çık