Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


SMS ile Kredi Başvurusu

Acil nakit ihtiyaçlarınız için banka kredisine ihtiyacınız varsa ve kredi başvurusu için şubeye kadar yorulmak istemiyorsanız, evinizden çıkmadan, dilediğiniz her yerde cep telefonunuzdan SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve avantajlı ödeme seçenekleri ile alabileceğiniz ihtiyaç kredileri için siz de T.C kimlik numaranız ve almak istediğiniz kredi miktarını mesaj atarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik gelir belgesiz ve evraksız. Tek yapmanız gereken; bankalara kayıtlı telefon numaranız ile kredi almak istediğiniz bankanın SMS ile kredi başvurusu kanallarına mesaj atmak. Hangi bankaya SMS ile nasıl kredi başvurusu yapabileceğinizi bu yazımızda bulabilirsiniz…

Akbank

20 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için 12,24 ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile alabileceğiniz Akbank ihtiyaç kredisi için başvurularınızı cep telefonunuzdan sadece bir mesaj atarak yapabilirsiniz. İmzasız, belgesiz, kefilsiz başvuru için 4425’e; Kredi (boşluk) 11 haneli T.C kimlik numaranızı yazıp 4425’e mesaj atarak SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Maksimum vade seçeneği 36 aydır. Turkcell operatörlerini kullananlar için 4425’e, Turktelekom ve Vodafone kullanıcılarının 0532 750 25 25’e SMS atmaları gerekmektedir.

Garanti Bankası

%1,14’den başlayan faiz oranları ile alabileceğiniz Garanti Bankası ihtiyaç kredisinde 25 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kredi başvurunuzu şubeye gitmeden yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız Garanti’de bir SMS kadar uzağınızda. 5 dakikada onaylanan, kefilsiz, gelir belgesiz ve imzasız olarak alabileceğiniz ihtiyaç kredisine SMS ile kredi başvurusu yapmak isterseniz; 11 haneli T.C kimlik numaranız (boşluk), almak istediğiniz kredi tutarı (boşluk), aylık geliriniz ve kaç ay vadede geri ödemek istediğinizi aralarında birer boşluk bırakarak 3390’a SMS gönderebilirsiniz. SMS ücreti GSM operatörünüzün belirlediği 1 SMS bedeli kadardır.

Şekerbank

Acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolay kredi Şekerbank’ta. Şubeye gitmeden, evraksız, kefilsiz başvuru yapmak için cep telefonunuzdan Kredi yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı 1953’e SMS atmanız yeterli. Ön başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda banka size kredi başvurunuz ile ilgili olarak dönüş yapmaktadır. %1,49 faiz oranı ile alabileceğiniz Şekerbank ihtiyaç kredisinden minimum 3, maksimum 48 ay vade ile yararlanabilirsiniz.

Denizbank

Cebimde Kredi kampanyası ile Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak hızlı ve kolay. 55 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için siz de Denizbank’a bir sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken KREDİM (boşluk) 11 haneli T.C kimlik numaranızı 3280’e mesaj atmanız yeterli. Başvurunuzun cevabı 5 dakikada cebinize gönderilir.

İş Bankası

Hızlı Kredi ile 5 dakikada onaylanan, gelir belgesiz ve imzasız olarak alabileceğiniz İş Bankası ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapabilirsiniz. 20 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınıza İş Bankası SMS ile kredi başvurusu için; NAKIT yazıp boşluk bırakarak; 11 haneli T.C kimlik numaranızı, gelirinizi ve almak istediğiniz kredi tutarını 4402’ye mesaj atmanız yeterli.

QNB Finansbank

Kolay kredi başvurusu için QNB Finansbank’ta hızlı başvuru için SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken T.C kimlik numaranızı ve almak istediğiniz kredi tutarını aralarında birer boşluk bırakarak 5030’a SMS atarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 23 Ocak 2017 - 2:30:46

Benzer Konular

Yukarı Çık