Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Senetle Kredi

Kredi notunuz düşük olduğu zaman para ihtiyacınızı nasıl karşılamayı düşünüyorsunuz? Bankalardan senetle kredi çekme dediğimizde aklıma ilk gelenler ihtiyaç,konut ve taşıt kredileri gelmekte; şirketler içinse KOBİ kredileri gelmekte peki senetle kredi veren bankalar hiç duymuşmuydunuz.

Evet artık konu komşu akrabadan veya çevre esnaftan senetle borç verenler aramaya son. Senetle kredi almak için aşağıda listesini vereceğimiz bankalara başvurarak senetle kredinizi güvenilirlilik içinde alabilirsiniz.

Senet Karşılığında kredi veren en bilindik banka Ziraat Bankasıdır.Özellikle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına teminat göstermek suretiyle senetle kredi vermektedir. Yina aynı şekilde tekstilbank ve aktifbank da senet karşılığında kredi veren bankalar arasındadır. Aktif bank daha vadesi gelmemiş senetler için acil kredi ve acil nakit ihtiyacınızı gidermek adına ticari senedinizi nakite çevirme işlemini yapmaktadır.

Senetle Kredi Bilgi için Mail Adresinizi Giriniz:

Bankalar üzerinden senetle kredi bulamadınız peki o zaman ne yapacaksınız? Senetle para verenler sadece bankalar değil bu konuda yardımcı olan şahıslar,özel şirketler ve danışmanlık kuruluşları vardır. Bu konuda hızlı bir çözüme ulaşmak için erolcanucar@gmail.com ‘a ulaşabilirsiniz.

Ön Peşinat İstemiyoruz Senetle Kredi Verilir

Ön peşinat kavramı, bankalar ile hayatımıza girmiş olsa da artık senetle veya komisyonla verilen kredi sektöründe kullanılan önemli bir tabirdir. Bazı aracı kurumlar, komisyonla veya senetle kredi verirken kredi talebinde bulunan kişilerden ön peşinat talep edebilmektedir.

Senetle Kredi Verilir

senetle kredi

senetle kredi

Esasında ön peşinat talep eden kredi aracı kurumlarından, tefecilerinden veya senetle para veren kişilerden uzak durmak gerekmektedir. Bunun nedeni ise teminatın, peşinatın veya komisyonun her zaman iş bittikten sonra alınması gerektiğidir. İşini doğru ve etik kurallar çerçevesinde yapan senetle veya komisyonla kredi veren aracı kurumlar, kişilerin bu zor durumlarından yararlanmak için ön peşinat almak yerine kredi desteğini sağladıktan sonra hakkı olan parayı alabilmektedir.

Kolay Kredide Olay, Senetle Kredi Verilir

Bizler de bu etik kuralların farkında olduğumuz için ön peşinata gerek kalmadan ihtiyacınız olan nakit desteğini sizlere sunmaktadır. Bu destek sayesinde hem siz hem bizler gönül rahatlığı ile işlemlerimizi yapmaktayız. Önceden ön peşinat verip de dolandırılan çok insan olduğu için sizleri bu konuda bilgilendirmek isteriz. Ön peşinat bizde bulunmamaktadır.

Kategori: Borç Sorgulama, Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 11 Aralık 2014 - 12:52:11

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. faik dedi ki:

  istanbulda yaşıyorum.7000 tl ye ihtiyacım var.3,000 net aylık gelirim mevcut.

 2. asli dedi ki:

  merhaba kredi notum düşük. 20.000 tl kadar kredi talebim var. dönüş yaparsanız sevinirim. senetlede olur. ödemem düzenli olur

 3. Aydın dedi ki:

  Merhaba, Ankarada ikamet ediyorum, çok acil 7500 tl ye ihtiyacım var,geri ödeme ve şartları görüşmek için benimle ietişime geçermisiniz.

 4. hasan dedi ki:

  acil 12 taksitle 10000 tl ihtiyacım var.ilgilenirseniz memnun olurum

 5. sevgi dedi ki:

  5000 tl ihtiyacim vr

 6. ÖMER ÖZHAN dedi ki:

  devlet memuruyum yasal takibim var ailemden darbe yedim kara listeye girdim…20.000 tlye ihtihyacım var bana yardımcı olurmusunuz.çok zor durumdayım aylık taksitle ödeme yaparım

 7. Hakan dedi ki:

  Usulleri biliyorum daha oncedende aldım ama suan ulasamiyorum senetle kredi istemiyorum senetle 2 aylik borc anlayan arkadaslar iletisime gecerse sevinirim.

 8. Hakan dedi ki:

  Ankarada esnafım 2. Subemi acıcam acil bir dukkan devri denk geldi elimdeki nakit yarısına yetiyor.bankalarda takibim vardı ama kapattim hepsini.2 aylik senetle 30.000 geri odeme oranı ne olsa kabulum bu dukkani kacirmamam lazim(gerekirsr hem sahsi hem sirketim adina evrak veririm sorun degil 2 aylik iatediginiz oranda)

 9. YILMAZ dedi ki:

  Slm yasal takipte olduğum için banka kredisi kullanamiyorum ve dağınık borcum var toparlamak istiyorum bunun için 15000 tl ihtiyacım var lütfen yardım edin

 10. hakan dedi ki:

  sistem nasıl işliyor acil 40000 tl ıhtıyacım var

 11. Caner dedi ki:

  40 bin liraya ihtiyacım var.kamuda çalışıyorum çeşitli yerlerden( kredi kartı,kredi,elden) olan borçlarımı tümden kapamak istiyorum.puanım düşük oldugundan hareket edemiyorum.bana dönüş yaparsanız sevinirim.ödeme güçlüğüm yoktur.

 12. murat dedi ki:

  Devlet memuruyum 4000 tl bordrolu gelirim var kredi kartı ödemelerimde sorun yaşadığım için bankalardan kredi çekemiyorum aylık 2000-2500 arası ödeme karşılığında krediye ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz sevinirim

 13. Yasemin dedi ki:

  40 ile 50 bin tl arasında paraya ihtiyacım var. Borçlarımı tek elde toplamak için..

 14. Müge dedi ki:

  10.000 TL ihtiyacım var 24 yada mümkünse 36 ay vadede ödeyebilirim. Ödeme konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacagına emin olabilirsiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 15. Tülin dedi ki:

  Bayrama özel umarım çıkar 10000 TL acil kredi

 16. Tülin dedi ki:

  Acil 10000 TL ye ihtiyacım var senetle kredi istiyorum acil

 17. Duran dedi ki:

  50000 lira krediye ihtiyacım var. Aylık 2000 lira ödeme yapabilirim.

 18. evrim demir dedi ki:

  Acil kredi ihtiyacım var 40000 aylık 1000 ödeyebilirim bankalarla sorunluyum acil dönüş yaparmısınız

 19. Ayşe dedi ki:

  Acil 10 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 20. Mehmet dedi ki:

  Acil 50.000 TL senetle krediye ihtiyacım var Kamu Kurumunda Kadrolu olarak çalışıyorum, 36 ay vadeli olarak ödeme yapabilirim, 3.000 TL maaş alıyorum, çok acil dönüş yapılırsa sevinirim. İstanbul Silivri de oturuyorum, adım Mehmet..

 21. ersin dedi ki:

  Merhaba,

  İsmim Ersin. Kadıköy’de oturuyorum muhasebeciyim ve SSKlı olarak çalışmaktayım.

  Ay içerisinde oluşan acil masraflar sebebi ile 5.000 TL’ye ihtiyaç duymaktayım ve ayda 750 TL olarak rahatlıkla ödeme yapabilirim. Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

 22. Kevser Tülinm dedi ki:

  Ne zaman cevap alabilirim durumum acil cevap bekliyorum.

 23. Yunus dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var hem emekliyim hem çalışıyorum 35 -40 bin TL ihtiyacım var ayda en az 1 bin lira kadar da öderim daha fazla da olabilir bana ulaşmanızı bekliyorum..

 24. Ramazan Çavuşoğlu dedi ki:

  Kamu çalışanıyım acil olarak 30.000 TL ihtiyacım var.Bankadan kredi alamıyorum.

 25. İbrahim dedi ki:

  Selamlar öğretmenim ve dağınık borçlarımı tek bir yerde toplamak için 60000 tl krediye ihtiyacım var ödemelerim 2000 tl taksitle olacak şekilde senetle kredi istiyorum.

 26. Murat dedi ki:

  Devlet memuru öğretmenim 20.000 tl ye ihtiyacım var maaşımda herhangi bir icra yoktur yıllar önce banka ile yaşamış olduğum problem nedeniyle kredi kullanamıyorum.Parayı verince isterseniz faizli tutarı kadar maaşıma temlik koyabilirsiniz aylık 1500 tl geri ödeme yapabileceğim gibi tamamını ağustos ayında da kapatma olur.
  Olumlu yada olumsuz cevap yazarsanız sevinirim

 27. Abdulcabbar eren dedi ki:

  Senetle kredi almak istiyorum.50000 tl.iyi günler

 28. melek dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum kredim yeni bitti ancak bir kredi kartı borcundan dolayı yeni kredi çekemiyorum. 10.000 TL çekmek istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 29. ufuk dedi ki:

  Senet karşılığı 50.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz? Saygılarımla

 30. dilek dedi ki:

  Devlet memuruyum Ankara’da yaşıyorum senet karşılığı 50.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

 31. Sedat Erbaş dedi ki:

  Borçlarımı tek yerde toplamak 15000 TL ayda 500 TL ödeyebilirim bakiyesi aralık 2016 sonunda defaten kapatılabilir

 32. Adem dedi ki:

  Acil 60000tl ihtiyaç var bütün mantıklı şartlara uygun olarak ödemeleri olur

 33. Mustafa dedi ki:

  35.000 TL kredi ihtiyacım var senetle olur devlet memuruyum 1500 tl ödeme yapabilirim

 34. Yunus dedi ki:

  15 ile 20 bin TL ye ihtiyacım var. Gelirim de iyi, yalnız tüm borçlarımı bir kerede bitirmek istiyorum yetkili birine nasıl ulaşabilirim? İstanbul’da ikamet ediyorum..

 35. Yeşim dedi ki:

  İstanbul’dan yazıyorum ve senetle kredi istiyorum

 36. EMRE dedi ki:

  Merhaba Bankalarla ilgili sorunum var ve kredi alamıyorum. Yasal takipteyim. 20.000 TL krediye ihtiyacım var. Aylık gelirim 3.000 TL
  Aylık en az 1250 TL ödeme yapabilirim.

 37. Nurullah dedi ki:

  20.000 tl ihtiyacım var ayda 750 tl ödeyebilirim

 38. yılmaz dedi ki:

  Arkadaşlar aracımı degiştirmek için acil nakite ihtiyacım var servis çekiyorum 15 000 tl ye ihtiyaç var yardımcı olursanız saygılar

 39. Bekir dedi ki:

  Acil 5000 TL lazım senetle öderim

 40. ümit dedi ki:

  Acil 15000 lira lazım 12 ay vade ile ödeyebilirim

 41. ayhan dedi ki:

  kosgeb-kobi hibe desteği almaya hak kazandım ancak işyeri açılışı yapabilmem için acil 12000 tl gerekli 1 yıl geri ödemeli

  • Kredi Puanı dedi ki:

   İş kurma kredisi veren bankalarla görüşebilirsiniz. Sırf bu iş için kredi paketi sunan bankalarla irtibata geçebilirsiniz.

 42. seniz kitaplioglu dedi ki:

  Acil 2000 ihtiyacım var kredi alamıyorum 1800 aylık gelirim

 43. Kartal dedi ki:

  Acil 5000 TL nakite ihtiyacım var senet karşılığı verebilecek var mi ? Aylık 500 olarak ödeyebilirim çok acil biri yardımcı olsun lutfen

 44. Kartal dedi ki:

  Acil 5000 TL nakite ihtiyacım var senet karşılığı verebilecek var mi ?

 45. sükrü dedi ki:

  10000 tl nakit ihtiyacım var 24 ay veya 36 ay vadeli olarak ödemek istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum ankarada ikametgah etmekteyim ödemelerimde herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır şimdiden teşekkür ederim.

 46. erol dedi ki:

  acil 10000 tl nakite ihtiyacım var Ankaradayım devlet memuruyum…

 47. ertan dedi ki:

  Iyi calismalar acil olarak 60 000 tl ye ihtiyacim var aylik 1000 tl odeyebilirin yardimci olurmusunuz

 48. SÜLEYMAN dedi ki:

  50000tl nakit ihtiyacım var esnafım 24 ayda odeme koşuluyla pastanem var dukkanı büyütücem

Yukarı Çık