Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank Kredi Başvurusu ve Hesaplama

Her türlü nakit ihtiyacında ya da herhangi bir mal edinmek için borç almak yerine kredi kullanmak son yıllarda n çok tercih edilen yöntemdir. Kredi ihtiyacını karşılamak için bir çok banka bulunmaktadır ve kişiler kendi tercihine göre bir bankayı seçmektedir. Eğer kredi kullanmak üzere tercihini Şekerbank’ tan yana kullananlar, kredi ürün yelpazesi oldukça geniş olan Şekerbank’ tan ihtiyacı olan bir kredi ürün seçeneğini seçerek başvuru yapabilirler ve başvuruları kabul edildiği takdirde de herhangi bir Şekerbank şubesinden de kredilerini kullanabilirler.

Şekerbank Kredi

Şekerbank kredi başvurusu için oldukça fazla seçenekten birini seçerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu yöntemler, Şekerbank’ın web sitesinden kredi başvurusu bölümünden yapabilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetlerini dilediğiniz saatte arayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için de aramanız gereken müşteri hizmetleri numarası 444 78 78’dir. cep telefonunuzun mesaj bölümüne, büyük harf ile kredi yazın bir boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın bir boşluk bırakın, aylık gelirinizi de yazın ve 1953′ e SMS gönderin. Cevabı da SMS olarak cep telefonunuza gelsin. Şekerbank şubesine giderek bankada ki görevli aracılığı ile de kredi başvurusu da yapabileceğiniz gibi eğer Şekerbank müşterisi iseniz ve interaktif hesap kullanıcısı iseniz, interaktif hesabınız aracılığı ile başvurular kısmından kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

İlgili: Şekerbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Şekerbank Kredi Başvurusu

Şekerbank kredi başvurusu için yukarıda yazılı olan yollardan birini kullanarak başvuru yapabilirsiniz ve eğer kredi notunuz da olumlu ise başvuru yaptığınız kredi onaylanır ve en yakında bulunan herhangi bir şubeye giderek de bu krediyi kullanabilirsiniz. Hangi tür bir kredi kullanmak istiyor iseniz o kredinin geri ödeme bilgilerini Şekerbank’ a ait olan www.sekerbank.gov.tr sayfasına girerek buradan kredi hesaplama bölümüne kullanmak istediğiniz kredinin türünü ve vade bilgilerini girerek öğrenebilirsiniz. mesela bu kredi hesaplama aracına bireysel kredi için hesaplama yaptırmak istiyor iseniz orayı seçin. Bir tutar girin, ne kadar sürede ödemek istediğiniz alandan bir süre seçin. daha sonra da hesapla dediğiniz zaman ekranda karşınıza istediğiniz kredi bilgileri gelir. Ne kadar faiz ödeyeceğiniz ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı gelir.

Bilgi: Şekerbank İhtiyaç Kredisi 80.000

Şekerbank’ a ait olan bireysel kredi seçenekleri, tüketici kredisi, araç kredisi, konut kredisi, eko kredi, eko kredi yalıtımdır. Bunların dışında Şekerbank’ tan esnaf kredisi, tarım kredisi, hayvancılık kredisi, tarımsal yatırım kredisi, tarımsal işletme kredisi, aile çiftçiliği kredisi gibi kredi ürünleri de kullanabilirsiniz. Bu kredileri kullanmak için iyi bir kredi notunuz olması ve gereken şartları taşımanız gerekir. Köklü ve eski bir banka olan Şekerbank’ tan ihtiyacınıza göre olan her türlü krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca bir çok farklı yoldan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapılan kredi başvuruları en kısa süre için de değerlendirilerek yine en kısa zaman dilimi içinde de tüketiciye bu kredi kullandırılarak zamandan tasarruf edilir.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 4 Ekim 2016 - 7:58:42

Benzer Konular

Yukarı Çık