Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank İhtiyaç Kredisi 80.000

İhtiyaç kredisine başvuran kişiler istedikleri miktara göre faiz oranlarıyla kredi alıyorlar. Birçok bankada 100.000 liraya kadar alabileceğiniz ihtiyaç kredisi farklı bankalarda kendisini gösteriyor. Epey nitelikli olarak karşımıza çıkan bu krediyle kişiler borçlarını kapamak, tatile gitmek, eğitim borçlarını ödemek adına bu borcu almaktadırlar. İhtiyaç kredilerinde üst rakam oldukça yüksek olduğundan ötürü bu, kişilere yapak istedikleri bir çok şeyi yapma imkanı tanımaktadır. Bankalarının tamamının farklı faiz oranlarına sahip olması, her birinin müşterisine sağlamış olduğu avantajların ve kampanyaların farklı olması nedeni ile her banka ayrı bir müşteri kitlesine sahiptir. Örneğin kimi bankalar yüksek faiz oranlarına sahip olmalarına rağmen çok fazla müşterisi bulunurken düşük faiz oranlarından kredi veren bankanın o kadar müşterisi bulunmayabilir. Bu bankanın ayrılış biçimiyle alakalıdır.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin bu noktada yapmaları gereken ilk şey alacakları kredi miktarını belirlemek olacaktır. Kişi daha sonra ödeyemeyeceği krediyi yüksek faiz oranlarıyla almamalıdır. Kredi miktarı yükseldikçe ödemiş olduğunuz faiz de artacağından ötürü bu sizi zorlayabilmektedir. Almış olduğunuz krediyle tüm borçları kapatabilir ya da aksine yeni bir iş kurma yoluna gidebilirsiniz. Yüksek rakamlar harcayacağınız krediler için size hayat sigortası da sağlanmaktadır. Birçok kredi ev almak için ihtiyaç kredilerine başvurmaktadır. Halbuki konut kredilerinde bu ora daha düşük olarak değerlendirilebilir.

Şekerbank’ da ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Şekerbank’ tan almış olduğunuz ihtiyaç kredisini 36 aya vara vadelerle ödeyebilirsiniz. Vadelerin uzun olması küçük taksitler halinde ödeme yapmanıza olanak sağlarken bunun tam aksi olarak vadeyi uzun tutmak istemeyen kişiler e büyük taksitler halinde ödemeyi tercih edebilirler. Yıllardır hizmet veren ve Türkiye de çiftçi desteği sunan bir banka olan Şekerbank’ ın ihtiyaç kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı da 1.65 olarak da dikkat çekiyor. Bu oranlardan almış olduğunuz krediyle kendiniz sıfırdan bir iş kurabilir ve girişimci olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank esnek ödeme planına da sahiptir. Yani özelikle çiftçiler için hasat zamanları ödeme yapma fikri de Şekerbank’ ın sağladığı ayrıcalıklar arasındadır.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 19 Ağustos 2016 - 9:02:02

Benzer Konular

Yukarı Çık