Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı Petrol İstasyonlar

Şekerbank’tan çiftçilere özel hasat kart! Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Şekerbank, kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyeti için çalışarak bugünlere gelmiştir. Her geçen gün kendini yenileyerek başarıya ulaşan Şekerbank,şuanda en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

Her zaman yepyeni kampanyaları ile müşterilerini memnun eden Şekerbank, şimdi de çiftçilere özel kredi kartı kampanyası ile karşımıza çıkıyor. Hasat kart ile gübre,tohum,fide ve mazot gibi ihtiyaçlarınızı hemen alarak hasat zamanı gelince faizsiz olarak geri ödeyin. Peki, Şekerbank hasat kart anlaşmalı petrol istasyonlar hangileridir?

 

hasat kart

hasat kart

Şekerbank hasat kart ile tarımsal ihtiyaçlarınızı hemen şimdi karşılayabilir, ödemesini ise hasat zamanında yapabilirsiniz. Ayrıca, elektrik ve su gibi her türlü faturalarınızı da hasat kartınız ile ödeyebilirsiniz. Bunların yanı sıra, bağkur primlerinizi, Vodofone fatunızı da hasat kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Eğer hala Şekerbank hasat kartınız yoksa herhangi bir Şekerbank şubesine giderek hasat kart başvuru formunun yanında Nüfus cüzdanı fotokopisi ve çiftçilik belgeniz ile başvuru yapabilirsiniz. Şekerbank hasat kart anlaşmalı petrol istasyonlarında da kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 23 Haziran 2015 - 1:45:00

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Engin akdeniz dedi ki:

    Hasatkart ile orduda hangi petrol şirketlerinden ihtiyacmızı giderebiliriz

Yukarı Çık